bGNdytkQ
bGNdytkU
bGNdytkY
programy
kategorie
bGNdytkR

Nie ustąpił pierwszeństwa. Kierowca z Olsztyna wjechał w motocyklistę

Policja udostępniła nagranie wideo z wypadku drogowego, który miał miejsce w środę 15 lipca około godz. 21:30 w Olsztynie, na skrzyżowaniu al. Warszawskiej z ul. Barczewskiego. 29-letni kierowca Audi wjechał w motocyklistę wiozącego pasażera. Winę za wypadek ponosi skręcający kierowca samochodu, gdyż nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu na wprost motocykliście. W wyniku zderzenia ucierpiał kierujący motocyklem 43-letni mężczyzna. Został zabrany karetką do szpitala, będzie hospitalizowany przez co najmniej kilka dni. Sprawca wypadku stracił na ten moment prawo jazdy. To nie koniec jego konsekwencji, gdyż policja zakwalifikowała zdarzenie jako wypadek drogowy. Policja apeluje o odpowiedzialność i zachowywanie zasady ograniczonego zaufania podczas podróżowania autem lub motocyklem.

163 reakcje
30
65
68
Podziel się
bGNdytkT
Komentarze (68)
16-07-2020
RonJik .....Piszesz Głupoty
zobacz więcej komentarzy (68)

Programy Wirtualnej Polski

bGNdytld
KOMENTARZE
(68)
Ron
3 lata temu
Jik .....Piszesz Głupoty
Oczy
3 lata temu
Juz ruszyly madrosci doswiadczonych kierowcow samochodowych z trzymiesiecznym stazem. Szkoda mi czasu na dyskusje z takimi autorytetami.
RK
3 lata temu
Obojętnie ile jechał motocyklista,kierowca z audi powinien to prawidłowo ocenić.
bGNdytlv
Artur
3 lata temu
ArturNie dziwi mnie, że mamy tyle wypadków skoro takie komentarze. Bezwzględnie winny kierowca Audi. Ludzie, kto wam wydaje prawa jazdy. Chyba należałoby wprowadzić weryfikacje jak to jest w niektórych krajach np.testy. Raz na kilka lat warto sobie poczytać kodeks drogowy aktualny - majątku nie kosztuje, a na pewno taniej jak leczenie . Zresztą co się dziwić jak większość ludzi do egzaminu na prawko uczy się testów, a nie przepisów z kodeksu. Zdają do skutku,aż się uda, ale kodeksu nie ruszą.
kierofca ałdi
3 lata temu
No ae o so chodzi? Pszedzież fszyscy wiezą że jo tu skryncum.
Najnowsze komentarze (68)
kierowca
2 lata temu
Jazda Matiza karygodna i niezrozumiala ale warto przyjrzeć się jeździe rowerzysty Przekracza ciągłą linię i prubuje wyminąc samochody z prawei - bardzo się mu śpieszy
addam
2 lata temu
Polski kierowca i tak powie że to ewidentna wina rowerzysty !
Ja12985teji
2 lata temu
Brawo służbom za pozostawienie (stworzenie nowego zagrożenia)aut na przejeździe, brawo brawo.
jano
2 lata temu
kierowca matiza winien a jak został ukarany rowerzysta który również złamał przepisy ruchu drogowego zmieniając pasy ruchu na liniach ciągłych wyprzedzając z prawej strony na skrzyżowaniu i przejeżdzie kolejowym
zaza
2 lata temu
co to za skrzyzowanie patrzcie na znaki na jezdni o co chodzi
w-palacz
2 lata temu
skutki rozmowy przez telefon w czasie jazdy
abb
2 lata temu
rowerzysta sam sobie winien i powinien byc ukarany mandatem co najmniej 500zl za wyprzedzanie prawą stroną
buchacha
2 lata temu
Akcja w filmie 15s, reklama przed 30s. Logiki brak to i pewnie ogladalnosc znikla.
bGNdytln
Yankees
2 lata temu
Najlepsze jest to że wszyscy stoją na torowisku ląc podstawowe zasady przepisów drogowych. Brakuje tylko pociągu , który rozpędzony taranuje wszystko co na drodze i z małego wypadku robi się katastrofa drogowa. Podejrzewam że co najmniej 85 % uczestników to mieszkańcy Warszawy i okolic.
becyleim
2 lata temu
Wszyscy stanęli na środku przejazdu kolejowego i nic z tego sobie nie robią. Za chwilę icity zmiecie wszystko w pi,...u
motor
2 lata temu
Codziennie takie widoki na ul.Krakowskiej w Chełmku.Jeden w czarnoniebieskim kombinezonie, drugi w czarnym z elementami czerwonego i białego.
abc
2 lata temu
Na czerwonym świetle to radiowóz przejechał -ciekawe czy mandat dostaną
Góral
2 lata temu
Dwa tygodnie temu gość osobówką wymusił mi pierwszeństwo na rondzie żeby nie trzasnąć położyłem motocykl na drodze na szczęście nic się nie stało ubranie i kask do wymiany siniak zejdzie,motocykl do malowania i do wymiany parę części kierowca mnie nie widział ale jak się wjeżdża 50 na godzinę na rondo to można nie zauważyć na jasno ubranego i jasnego koloru motocykla na rondzie. A jeżdżę już 30 lat i jeżdżę i uważam samochodem tak jak ja bym miał kogoś zabić a motocyklem tak jakby wszyscy mnie chcieli zabić żadnego wypadku, stłuczki nie z mojej winy.
kolanko
2 lata temu
Prośba do wszystkich kierowców.Nie odbierajcie tak szybko prawa jazdy,nie wsadzajcie tak szybko do więzienia.Trzeba się tylko przyznać do swoich popełnionych błędów na drodze,przyznać się ile razy przez mój manewr ktoś został zmuszony do popełnienia błędu.No ale to już trudniej przychodzi,tak trudno,jak trudno utrzymać całkowitą koncentrację przez dziesiątki,czy setki kilometrów.
...
Następna strona
bGNdytlP
bGNdytkW
bGNdytlW
bGNdytlX