bFORfiiI
bFORfiiM
bFORfiiQ
programy
kategorie
bFORfiiJ

Niepokój przy granicy polsko-niemieckiej. Wszystko przez falę migrantów

Europa ma nowy szlak: z Białorusi przez Polskę do Niemiec. Wielu oskarża białoruskiego przywódcę o wykorzystywanie niedoli ludzi do własnych celów. UE jest teraz pod coraz większą presją. Zbliża się zima i przeprawa staje się coraz bardziej niebezpieczna. Rośnie też niepokój na granicy polsko-niemieckiej. Mieszkańcy Niemiec obawiają się, że zostaną sami z problemem. Materiał Deutsche Welle. Chcesz się dowiedzieć więcej, zajrzyj na stronę Deutsche Welle.

642 reakcje
106
263
273
Podziel się
Komentarze (273)
29-10-2021
danny
w materiale w większości mlode, zdrowe byczki, mające hajs na telefony. Kto mądry się nad nimi lituje. To materiał o przestępcach, którzy nielegalnie sforsowali dwie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (273)

Programy Wirtualnej Polski

bFORfiiV
KOMENTARZE
(273)
danny
8 miesięcy temu
w materiale w większości mlode, zdrowe byczki, mające hajs na telefony. Kto mądry się nad nimi lituje. To materiał o przestępcach, którzy nielegalnie sforsowali dwie granice państwowe. I pomyśleć, ze 40-kilku polskich żołnierzy zginęło w Afganistanie, żeby oni mieli lepiej. Ci, zamiast walczyć o swój kraj, jadą na łatwy socjal. Wpuszczanie ich do nas, do czego nawołuje opozycja, to plucie na groby tych wszystkich Polaków, którzy zginęli w Afganistanie. Nie mówiąc o tym, ze przez stulecia, przez całe pokolenia Polacy walczyli o granice, a teraz trendy jest wrzeszczeć, aby wpuszczano to leniwe bydło.
-nik-
8 miesięcy temu
To niech Unia nam pomoże ze wschodnią granicą . Niech Niemcy podziękują Merkel za ten bajzel. przykład należy brać z Danii, dostaniesz zasiłek jak pójdziesz do pracy.Ciekawe ilu wtedy zostanie. I to wprowadza premier-kobieta bo jak do tej pory rządzący faceci nie mieli jaj tego zrobić.
krak
8 miesięcy temu
proponuje niemcom aby zablokowali rurociag rosyjski to emigranci znikna NA BIALORUSI
bFORfijn
kazik
8 miesięcy temu
dobrze ze idzie zima, oby jak najostrzejsza
Hahahahaaaaa
8 miesięcy temu
No to niemiaszki macie nowych terrorystow !
Najnowsze komentarze (273)
Beata
8 miesięcy temu
Na Podlasiu, zastraszają ludność, kradną, włamują się do pustych domów. Kiedy to się skończy? Budujcie mur jak najprędzej.
Marta
8 miesięcy temu
Ilu migrantów ekonomicznych da radę utrzymać unijny podatnik? Młodzi , silni mężczyźni powinni walczyć o swój kraj i ciężką pracą budować jego dobrobyt tak jak obywatele europy przez pokolenia a nie na gotowe i za darmo.
Europe
8 miesięcy temu
Napierający imigranci i rosnące niebotycznie ceny paliw i energii, to efekt katastrofalnej polityki Angeli Merkel oraz dojścia do władzy w USA Pampersa Bidena!
pikająca mach...
8 miesięcy temu
Sobieski już raz uratował Europę po czym ona wraz z Rosją przeprowadziła rozbiory. I bądź teraz mądrym Polakiem .Co byśmy w tej sprawie nie zrobili nasi sąsiedzi nas obsmarują a może nawet poniesiemy główną odpowiedzialność za emigrację z wschodu ponieważ wiadomo że w przeinaczaniu historii nasi sąsiedzi są nie zrównanie sprawni i konsekwentni.
fadsd
8 miesięcy temu
wielu oskarza bialoruskiego przywodce .... no prosze czyzby nie wszyscy ? moze autor tekstu uwaza, ze on nie ma w tym udzialu i nie jest sprawca ?
Sas
8 miesięcy temu
Volenti non fit iniuria. Amen.
polak
8 miesięcy temu
a pokazcie3 straszne relcje zaczepianych molestowanych kobiet i dziewczyn rodzin ofiar napadow i nozownikow w jedna strone gracie biedny bosy imigrant.
pikolo
8 miesięcy temu
Ważne jest jedno - bronić nalezy tylko naszej granicy wschodniej - jak już przejdą , to należy dać im spokój , broń Boże nie zatrzymywać. Niech se ida dalej. Wedle życzenia Makrelowej.
bFORfijf
Walduś
8 miesięcy temu
Bardzo lubię gości w moim domu .Przez rok odkładamy pieniądze aby mieć za co ich nakarmić i ewentualnie mieć na wizytę u lekarza - ale to są goście zaproszeni przeze mnie i cieszą swoją obecnością . Nie chcę gości , którzy włażą przez okno i jeszcze czasem coś ukradną i zniszczą.Pani Merkel jako bogata pani mogła sobie zaprosić ich aż milion.,Tylko w pewnej chwili chciała nimi na siłę obdarować swoich sąsiadów .Każdy gość to są duże koszty nawet jeśli są to najbliżsi - kwaterunek , wyżywienie ,służba zdrowia, odzież.Raczej jestem skłonny pomagać biednym na ich terenie fundując im coś co pomoże im pomnażać ich dobrostan.
sss
8 miesięcy temu
no ja bym ich nie przyjela i nie dala,papu u mnie jak bym im zaplacila,to by usieli tzrachnac robota no niestety ,za darmo chleba u mnie by nie zjedli,owszem tzreba sie politowac,ale tez nad ludzmi,ktorzy jednak,jakas prace mnie wykonaja,nie ma pracy nie ma zadnych pieniedzy,i tyle
Mazurkiewicz
8 miesięcy temu
Media w Polsce informują ,że w krajach skąd przybywają nachodźcy do Białorusi rozpowszechniana jest informacja w językach tych krajów o trudach jakie czekają migrantów w samej Białorusi.To podawała nasza TV. wydaje mi się ,że te informacje dla ewentualnych migrantów np; z Iraku są niepełne. Ktoś powinien w języku arabskim napisać ,że to co ci ludzie wydają na podróż do Białorusi jest realna do odzyskania dopiera po minimum trzech latach pracy i oszczędnym życiu , a z zatrudnieniem jest coraz to trudniej , z pozyskaniem mieszkania .To właśnie powinny być podstawowe informacje dla turystów.
Jestem za
8 miesięcy temu
Żeby było sprawnie i bez złych doświadczeń przewieźć ich prosto do Niemiec (pozwolić przewieźć), bo też o tę krainę szczęśliwości im chodzi.
eeee
8 miesięcy temu
idzie mroźna zima :D
radek
8 miesięcy temu
TRZEBA STRZELAC DO NICH ,, OD TEGO JEST WOJSKO NA GRANICY !!
...
Następna strona
bFORfijH
bFORfiiO
bFORfijO
bFORfijP