bGZiGQRg
bGZiGQRk
bGZiGQRo
programy
kategorie
bGZiGQRh

Niepokój przy granicy polsko-niemieckiej. Wszystko przez falę migrantów

Europa ma nowy szlak: z Białorusi przez Polskę do Niemiec. Wielu oskarża białoruskiego przywódcę o wykorzystywanie niedoli ludzi do własnych celów. UE jest teraz pod coraz większą presją. Zbliża się zima i przeprawa staje się coraz bardziej niebezpieczna. Rośnie też niepokój na granicy polsko-niemieckiej. Mieszkańcy Niemiec obawiają się, że zostaną sami z problemem. Materiał Deutsche Welle. Chcesz się dowiedzieć więcej, zajrzyj na stronę Deutsche Welle.

642 reakcje
106
263
273
Podziel się
bGZiGQRj
Komentarze (273)
29-10-2021
danny
w materiale w większości mlode, zdrowe byczki, mające hajs na telefony. Kto mądry się nad nimi lituje. To materiał o przestępcach, którzy nielegalnie sforsowali dwie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (273)

Programy Wirtualnej Polski

bGZiGQRt
KOMENTARZE
(273)
danny
rok temu
w materiale w większości mlode, zdrowe byczki, mające hajs na telefony. Kto mądry się nad nimi lituje. To materiał o przestępcach, którzy nielegalnie sforsowali dwie granice państwowe. I pomyśleć, ze 40-kilku polskich żołnierzy zginęło w Afganistanie, żeby oni mieli lepiej. Ci, zamiast walczyć o swój kraj, jadą na łatwy socjal. Wpuszczanie ich do nas, do czego nawołuje opozycja, to plucie na groby tych wszystkich Polaków, którzy zginęli w Afganistanie. Nie mówiąc o tym, ze przez stulecia, przez całe pokolenia Polacy walczyli o granice, a teraz trendy jest wrzeszczeć, aby wpuszczano to leniwe bydło.
-nik-
rok temu
To niech Unia nam pomoże ze wschodnią granicą . Niech Niemcy podziękują Merkel za ten bajzel. przykład należy brać z Danii, dostaniesz zasiłek jak pójdziesz do pracy.Ciekawe ilu wtedy zostanie. I to wprowadza premier-kobieta bo jak do tej pory rządzący faceci nie mieli jaj tego zrobić.
krak
rok temu
proponuje niemcom aby zablokowali rurociag rosyjski to emigranci znikna NA BIALORUSI
bGZiGQRL
kazik
rok temu
dobrze ze idzie zima, oby jak najostrzejsza
Hahahahaaaaa
rok temu
No to niemiaszki macie nowych terrorystow !
Najnowsze komentarze (273)
Beata
rok temu
Na Podlasiu, zastraszają ludność, kradną, włamują się do pustych domów. Kiedy to się skończy? Budujcie mur jak najprędzej.
Marta
rok temu
Ilu migrantów ekonomicznych da radę utrzymać unijny podatnik? Młodzi , silni mężczyźni powinni walczyć o swój kraj i ciężką pracą budować jego dobrobyt tak jak obywatele europy przez pokolenia a nie na gotowe i za darmo.
Europe
rok temu
Napierający imigranci i rosnące niebotycznie ceny paliw i energii, to efekt katastrofalnej polityki Angeli Merkel oraz dojścia do władzy w USA Pampersa Bidena!
pikająca mach...
rok temu
Sobieski już raz uratował Europę po czym ona wraz z Rosją przeprowadziła rozbiory. I bądź teraz mądrym Polakiem .Co byśmy w tej sprawie nie zrobili nasi sąsiedzi nas obsmarują a może nawet poniesiemy główną odpowiedzialność za emigrację z wschodu ponieważ wiadomo że w przeinaczaniu historii nasi sąsiedzi są nie zrównanie sprawni i konsekwentni.
fadsd
rok temu
wielu oskarza bialoruskiego przywodce .... no prosze czyzby nie wszyscy ? moze autor tekstu uwaza, ze on nie ma w tym udzialu i nie jest sprawca ?
Sas
rok temu
Volenti non fit iniuria. Amen.
polak
rok temu
a pokazcie3 straszne relcje zaczepianych molestowanych kobiet i dziewczyn rodzin ofiar napadow i nozownikow w jedna strone gracie biedny bosy imigrant.
pikolo
rok temu
Ważne jest jedno - bronić nalezy tylko naszej granicy wschodniej - jak już przejdą , to należy dać im spokój , broń Boże nie zatrzymywać. Niech se ida dalej. Wedle życzenia Makrelowej.
bGZiGQRD
Walduś
rok temu
Bardzo lubię gości w moim domu .Przez rok odkładamy pieniądze aby mieć za co ich nakarmić i ewentualnie mieć na wizytę u lekarza - ale to są goście zaproszeni przeze mnie i cieszą swoją obecnością . Nie chcę gości , którzy włażą przez okno i jeszcze czasem coś ukradną i zniszczą.Pani Merkel jako bogata pani mogła sobie zaprosić ich aż milion.,Tylko w pewnej chwili chciała nimi na siłę obdarować swoich sąsiadów .Każdy gość to są duże koszty nawet jeśli są to najbliżsi - kwaterunek , wyżywienie ,służba zdrowia, odzież.Raczej jestem skłonny pomagać biednym na ich terenie fundując im coś co pomoże im pomnażać ich dobrostan.
sss
rok temu
no ja bym ich nie przyjela i nie dala,papu u mnie jak bym im zaplacila,to by usieli tzrachnac robota no niestety ,za darmo chleba u mnie by nie zjedli,owszem tzreba sie politowac,ale tez nad ludzmi,ktorzy jednak,jakas prace mnie wykonaja,nie ma pracy nie ma zadnych pieniedzy,i tyle
Mazurkiewicz
rok temu
Media w Polsce informują ,że w krajach skąd przybywają nachodźcy do Białorusi rozpowszechniana jest informacja w językach tych krajów o trudach jakie czekają migrantów w samej Białorusi.To podawała nasza TV. wydaje mi się ,że te informacje dla ewentualnych migrantów np; z Iraku są niepełne. Ktoś powinien w języku arabskim napisać ,że to co ci ludzie wydają na podróż do Białorusi jest realna do odzyskania dopiera po minimum trzech latach pracy i oszczędnym życiu , a z zatrudnieniem jest coraz to trudniej , z pozyskaniem mieszkania .To właśnie powinny być podstawowe informacje dla turystów.
Jestem za
rok temu
Żeby było sprawnie i bez złych doświadczeń przewieźć ich prosto do Niemiec (pozwolić przewieźć), bo też o tę krainę szczęśliwości im chodzi.
eeee
rok temu
idzie mroźna zima :D
radek
rok temu
TRZEBA STRZELAC DO NICH ,, OD TEGO JEST WOJSKO NA GRANICY !!
...
Następna strona
bGZiGQSf
bGZiGQRm
bGZiGQSm
bGZiGQSn