bGXzyxZw
bGXzyxZA
bGXzyxZE
programy
kategorie
bGXzyxZx

Oślepiające lasery i nocny atak kamieniami. MON publikuje nowe nagranie z Białorusinami

Ministerstwo Obrony Narodowej opublikowało na Twitterze nagranie kolejnych zamieszek, do których doszło na granicy polsko-białoruskiej w pobliżu miejscowości Tokary. Jak podaje MON, polskie służby zostały obrzucone kamieniami przez Białorusinów. Byli też oślepiani laserami. To nie pierwszy taki incydent. Polscy funkcjonariusze już wielokrotnie byli wcześniej obrzucani kamieniami i atakowani przez białoruskie służby. W nocy patrolujące wojsko i straż są regularnie oślepiane laserami i stroboskopem. Niemal każdej nocy Białorusini uszkadzają polskie ogrodzenia na granicy, by umożliwiać migrantom nielegalne przedostanie się do Polski i Unii Europejskiej. 29 listopada zatrzymano 33 osoby, które w nocy próbowały przekroczyć granicę. Kryzys na granicy polsko-białoruskiej trwa od początku sierpnia. 2 września prezydent Andrzej Duda wydał decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego w przygranicznym pasie z Białorusią. Tylko w listopadzie doszło do co najmniej siedmiu prób...

rozwiń
210 reakcji
19
90
101
Podziel się
bGXzyxZz
Komentarze (101)
30-11-2021
ConanLustra za tarczami umieścić i po problemie
zobacz więcej komentarzy (101)

Programy Wirtualnej Polski

bGXzyxZJ
KOMENTARZE
(101)
Conan
rok temu
Lustra za tarczami umieścić i po problemie
Marta
rok temu
Nielegalnie czyli w sposób przestępczy. Gdyby mieli dokumenty w porządku mogliby ubiegać się o azyl w swoich krajach. W Niemczech jest już bardzo dużo nielegalnych migrantów. i co dalej? Ilu da radę utrzymać Europa? Gdzie będą cięcia na ten cel?
miecz
rok temu
czy polska policja nie dysponuje poteznymi mobilnymi reflektorami olsniewajacymi ,jak przyloza takim snopem swiatla to oslepiony nie trafi kanapka do ust przez kilka godzin,to urzadzenie daje takie swiatlo ze na kilometr zobaczyc mozna ptaka siedzacego na galazce
bGXzyyab
Elka
rok temu
Zaprosić opozycyjnych dziennikarzy,niech staną obok żołnierzy i filmują.Niech naraża się na oślepniecie,rozbicie głowy i stratę sprzętu,i wtedy niech wspierają imigrantów i uzurpatora z Białorusi.
stenly
rok temu
Przecież polska Policja posiada (6) słownie sześć systemów LRAD, akustycznych urządzeń do rozpędzania tłumów. Nie mogą te urządzenia ściągnąć na granicę ?
Najnowsze komentarze (101)
Sawas
rok temu
Nasi laserów nie mają? Czas się zrewanżować!
Danao
rok temu
S dlaczego to my nie dajemy bialoruskim i ciapatym ścierwo po oczach laserami, dziwi mnie to.Gnoje ostrzeliwują światła po naszej stronie niszczą zasieki...to już było w 39..
Robinhod
rok temu
To co my nie mamy laseriw i stroboskopów nasi tez powinni im troche poblyskac juz nie powiem o wyposazeniu wojska w proce
...
rok temu
Powinni tam porozmieszczać Raki (donośność do 8km) , namierzać delikwentów Flyeye'mi i rozwalić raz czy dwa w nocy gdy będą majstrować przy ogrodzeniu.
Vhjjkkjvff
rok temu
Cały czas usuwane są komentarze z innym niż TVN-o- pisowskim stanowiskiem -jak widać cenzura ???? A pozostawiane są komentarze w których nawoluje się do nienawiści i rozlewu krwi.
Janusz
rok temu
Nie wpuszczać, bo za co utrzymamy dzieci polskich nierobow ( ile Polaków ani nie pracuje , ani się nie uczy ? i żyje z zasiłków z naszych podatków?
Polak
rok temu
Migoczące latarki używane przez Polaków mają znacznie lepszy efekt oślepiający. Więc nie jestem pewien kto tu kogo zaatakował. Gdyby Białorusini używali prawdziwych laserów to jedno trafienie w obiektów wypaliłoby matryce. Widać, że używają zabawek za 5PLN.
ewa
rok temu
to się nie skonczy będzie gorzej i gorzej zniszczą nasz kraj strach myśleć ile kasy idzie na nierobów a dzieci biedne polskie. musi byczekać jakiś sposób żeby to skończyć. Białorusini powinni na teczce wywieźć Łukaszenka będzie wojna
bGXzyxZT
Bazyliszek
rok temu
LUSTRA Z TWORZYWA
Fer
rok temu
Oślepiają rzucają kamieniami a nasi stoją , a .my nie możemy oślepiać i rzucać kamieniami przestańcie już biadolić bo już od tych oświadczeń to paranoja i śmiech
polacy
rok temu
wstyd nam za polskich obroncow granicy zero reakcji!
smiech na kre...
rok temu
widac jaka polska ma armie wstyd na bialorusi i na kremlu pekaja ze smiechu kogo oni sie bali tej tchorzliwej polski co nie potrafi obronic granicy
e.u
rok temu
i wy sie tak dajecie tym terrorystom co za wstyd zadnej odpowiedzi
polska bezrad...
rok temu
Polska zostala zaatakowana przez bialorusinow i rosjan a polska nic to taka biedna i bezradna ta polska oswietlenie na polskiej stronie zniszczyli a polacy nawet gumowymi kulami ich nie powstrzymali eh wstyd polsko!
...
Następna strona
bGXzyyav
bGXzyxZC
bGXzyyaC
bGXzyyaD