programy
kategorie

Pochodzenie koronawirusa wyjaśnione. Przecieki z raportu WHO

Koronawirus odpowiedzialny za światową pandemię pochodzi od nietoperzy z Wuhan w Chinach. Światowa Organizacja Zdrowia po wielomiesięcznych analizach i badaniach na temat początku koronawirusa, opublikuje lada dzień obszerny raport, w którym znajdziemy taką konkluzję. Dziennikarze Associated Press dotarli do jego zawartości już w poniedziałek (29.03). Raport to wynik prac międzynarodowych specjalistów, którzy przebywali w chińskim Wuhan od połowy stycznia do połowy lutego. Dziennikarze Associated Press dowiedzieli się m.in., że naukowcy odrzucili możliwość pochodzenia wirusa COVID-19 z laboratorium. Ich zdaniem, przeniesienie się koronawirusa ze zwierząt na ludzi i zapoczątkowanie w ten sposób pandemii, jest najbardziej prawdopodobne. Naukowcy znaleźli u nietoperzy z Wuhan bardzo podobny szczep wirusa, jak znany nam SARS-CoV-2. Nie jest on jednak identyczny, więc według specjalistów z WHO, gdzieś istnieje jeszcze brakujące ogniwo. Podobny wirus odkryli także...

rozwiń
29-03-2021
0
0
527
Podziel się
Komentarze (527)
29-03-2021
aaa
WHO się kompromituje włażąc w cztery litery Chinom. Gdyby to była prawda to Chińczycy by tak nie kręcili. W najlepszym razie to efekt wypadku w laboratorium, w najgorszym...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (527)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(527)
aaa
3 lata temu
WHO się kompromituje włażąc w cztery litery Chinom. Gdyby to była prawda to Chińczycy by tak nie kręcili. W najlepszym razie to efekt wypadku w laboratorium, w najgorszym - celowe działanie.
śledczy
3 lata temu
Moje wersje śledcze są inne: wyhodowano wirus, broń biologiczną, która: - wymknęła się spod kontroli, - zastosowano, wprowadzając do obiegu celowo. Która wersja jest prawdziwa?
777
3 lata temu
Brakujące ogniwo to laboratorium w WUHAN
tak
3 lata temu
Przecież Chińczycy się nie przyznają, a WHO to oni więc jak taki raport miałby podać prawdę. Od razu wiadomo co w nim będzie.
gosc
3 lata temu
Ten nietoperz to Geets i reszta.
Najnowsze komentarze (527)
!!!
3 lata temu
WHO - CZY TO WY WYPUŚCILIŚCIE ZMUTOWANĄ GRYPĘ?
DOŚĆ TEGO
3 lata temu
TO DLACZEGO JA,WŁOCH I INNI WŁOSI BYLI JUŻ CHORZY NA POCZĄTKU LISTOPADA 2019 ROKU?
Danka
3 lata temu
To nie pierwszy przypadek , że to właśnie w Wuhan zaczęły się dziwne choroby wcześniej nie występujące. Szukanie wśród zwierząt bezpośrednich sprawców epidemii/pandemii to nieporozumienie i wielkie nadużycie. TO CZŁOWIEK PRZECIWKO CZŁOWIEKOWI WYSTAWIA TAKĄ BRUDNĄ BROŃ.
aj waj
3 lata temu
wiedomo od samego początku, że powstało to w laboratoriach izraela.
123nico
3 lata temu
Nie wiedzą jak się przeniósł, ale na pewno nie przez laboratorium. A Yeti to oni widują codziennie nad Bałtykiem.
proste
3 lata temu
jedna wielka ściema. "Czucie i wiara silniej mówią do mnie niż mędrca szkiełko i oko". Takie artykuły można pisać dla dzieci albo dla ciemnoty........ Jedna wielka kompromitacja
Lolek
3 lata temu
Ot zadziwiający ten świat przyrody. Po tak długim czasie współistnienia na tym świecie. Nagle zachciało się wirusowi hopnąć na jakiegoś dwunożnego dziwaka. Jestem szczęśliwym baranem na rozległych stokach Beskidu i beczę. Taaak taaak to prawda. Oo przepraszam a co to WHO? A potym se nie wypij.
zielonomitu
3 lata temu
Ciekawe ile kosztowała ta jedynie słuszna, poprawna politycznie, konkluzja... Nie wiem ile było z przodu ale wiem, że z tyłu było 6 zer...
Zdenek
3 lata temu
Who w niespełna rok opublikowało raport.W Polsce trwa sledztwo smolenskie i po 11 latach jestesmy coraz blizej prawdy. Znaczy to,że WHO kłamie,bo nie da sie w ciagu roku opublikowac raportu.Na to poptrzeba kilkunastu lub kilkudziesieciu lat.
Obserwator
3 lata temu
Korona wirus od nietoperzy z Wuhan a grypa wyemigrowała na księżyc...🤣🤣🤣 Jeżeli już WHO ze swoim zbrodniarzem, komunistą i mordercą na czele panem Ghebreyesusem przeprowadziło badania to na pewno są wiarygodne🤣🤣🤣 Naprawdę zastanówcie się zanim coś napiszecie...kolejna propaganda
Nietoperz
3 lata temu
Tak bylo w filmie Epidemia strachu z 2011. Przypadek?
Przestańcie
3 lata temu
Może i od nietoperzy, ale sam nie popędził do ludzi, tylko go wypożyczyli do badań? Dlaczego nie ma zarazy w Chinach? Dlaczego zaraza nawet nie objęła całych Chin? Chiny powinny ponieść konsekwencje i zapłacić zadośćuczynienie skoro wirus się przemieszczał a oni cichutko siedzieli.
Krzychu
3 lata temu
Skoro pochodzi od nietoperzy z Wuchan i zapewne jeszcze Afrykańskich, więc może unia i Wielka Brytania powinna kontrolować łańcuch dostaw produktów z tych kontynentów?
Nco
3 lata temu
Nietoperze to oni mają w głowie o ile co kolwiek mają w tych głowach
...
Następna strona