programy
kategorie

Polacy ruszyli z domów. Ostatni moment na rezerwację wyjazdu na Boże Ciało

- Jest pole do rezerwacji na koniec sierpnia, gdzie tych zapytań jest mniej. Przypuszczamy, że część osób czeka właśnie na bon turystyczny, żeby wtedy dokonać rezerwacji. W długi weekend w okolicach Bożego Ciała jest bardzo dużo rezerwacji, momentami więcej niż w wakacje. Bardzo trudno będzie już znaleźć w tym terminie miejsce, zwłaszcza w domkach i innych ustronnych miejscach - mówiła w programie specjalnym Newsroom WP Magda Kędzierska z portalu nocowanie.pl.

Tranksrypcja:To teraz kluczowe pytanie o pieniądze. Pieniądze od państwa,...
rozwiń
Właśnie dla osób które otrzymają taki bon, żeby mogły zarezerwować za niego nocleg?
Jeżeli chodzi o ofertę, to już pozostawiamy w gestii obiektów. Na pewno będziemy do tego zachęcali.
I na pewno to będzie widoczne w przypadku rezerwacji. Z tego względu jeszcze o tym nie zdążyłam wspomnieć w międzyczasie.
Jest pole do rezerwacji na okres późniejszy i przypuszczamy właśnie, że to są turyści którzy czekają na informacje o tym bonie.
Którzy będą wtedy rezerwowali. To jest powiedzmy końcówka sierpnia, gdzie tych zapytań jest troszeczkę mniej.
Ponieważ jeżeli chodzi o weekend ten czerwcowy, Boże Ciało - 11, 14 czerwca, tu jest bardzo duża liczba już rezerwacji.
Ona jest nawet podobna, a miejscami większa od rezerwacji na okres wakacyjny, także tutaj przypuszczamy, że bardzo trudno już będzie znaleźć noclegi na okres tego Bożego Ciała.
Zwłaszcza właśnie w ustronnych miejscach, domkach, apartamentach przy tym co jest najbardziej pożądane.
I być może właśnie ten bon który się mam nadzieję wkrótce pojawi, on ruszy ten jeszcze trochę późniejszy okres - sierpnia, może nawet września.
Może tam troszeczkę poszerzy ten sezon. Czyli wydłuży ten sezon i będziemy za pieniądze od państwa pojechać we wrześniu na wakacje. Miejmy nadzieję. Dzięki wielkie.
463 reakcje
90
373
0
Podziel się
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(0)