bCOBvNcQ
bCOBvNcU
bCOBvNcY
programy
kategorie
bCOBvNcR

Pożar na okręcie USS Bonhomme Richard. Powodem mogła być eksplozja

W niedzielę 12 lipca o poranku czasu lokalnego w San Diego wybuchł pożar na pokładzie USS Bonhomme Richard, okręcie szturmowym marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych. Rzecznik Marynarki Wojennej Południowo-Zachodniego Regionu - Brian O'Rourke przekazał, że do szpitala w rejonie San Diego trafiło co najmniej 11 marynarzy z obrażeniami, które jednak nie zagrażają ich życiu. Około 160 marynarzy było na pokładzie okrętu, gdy o 8:30 czasu lokalnego wybuchł pożar. Pierwsze informacje dotyczące możliwej przyczyny pożaru sugerują, że na pokładzie około 6.30 doszło do niewyjaśnionej jeszcze eksplozji, która mogła wywołać pożar. Na miejscu pracują służby, jednak powód wybuchu pożaru zostanie zbadany po ugaszeniu USS Bonhomme Richard.

25 reakcji
5
8
12
Podziel się
Komentarze (12)
13-07-2020
OlaA taki był ładny Hamerykański, a pali się lepiej jak Rosyjskie. Chyba tam sam plastyk i tektura. Trafienie takiego statku jednym pociskiem i po statku.
zobacz więcej komentarzy (12)

Programy Wirtualnej Polski

bCOBvNdd
Napisz komentarz
13-07-2020

OlaA taki był ładny Hamerykański, a pali się lepiej jak Rosyjskie. Chyba tam sam plastyk i tektura. Trafienie takiego statku jednym pociskiem i po … Czytaj całość

13-07-2020

ehhhhhaha powodem pożaru była eksplozja... a co było powodem eksplozji??

13-07-2020

ale poziomAmfibia szturmowa ... nocami wyłazi na brzeg i zżera groch

bCOBvNdv
Rozwiń komentarze (6)
bCOBvNdP
bCOBvNcW
bCOBvNdW
bCOBvNdX