bGLxhzas
bGLxhzaw
bGLxhzaA
programy
kategorie
bGLxhzat

Puste półki i brak towarów w marketach. Pogłębiający się kryzys w USA

W Stanach Zjednoczonych coraz bardziej widoczne i odczuwalne są braki towarów w marketach. Problem spowodowany jest głównie przez pandemię koronawirusa oraz braki kadrowe wśród kierowców samochodów ciężarowych. W sklepach brakuje produktów spożywczych, chemii domowej oraz innych artykułów. American Trucking Associations, czyli największe amerykańskie stowarzyszenie branżowe w branży przewozowej poinformowało, że w październiku 2020 roku w USA brakowało aż 80 000 kierowców. W USA doszło ponownie do eskalacji zachorowań na nowy wariant koronawirusa – mutacji Omikron. Dziennie odnotowuje się tam ok. 700 tys. zachorowań na COVID-19. Władze kraju reagują wprowadzaniem kolejnych obostrzeń. Puste półki sklepowe to też wynik wykupowania za jednym razem mnóstwa artykułów przez pojedyncze osoby, które je magazynują. Mieszkańcy USA obawiają się tego, co przyniosą kolejne miesiące i masowo wykupują określone towary. Magazynują artykuły ''na czarną godzinę'', w ten sposób...

rozwiń
94 reakcje
18
26
50
Podziel się
bGLxhzav
Komentarze (50)
12-01-2022
reala w USA wiedzą o tym ???
zobacz więcej komentarzy (50)

Programy Wirtualnej Polski

bGLxhzaF
KOMENTARZE
(50)
real
rok temu
a w USA wiedzą o tym ???
aqq
rok temu
Ile razy jeszcze będziecie robić nagonkę na ludzi i kolejny raz straszyć???
Tick
rok temu
Znowu jestem młody!!! Propaganda jak za komuny. Wkrótce pewnie będziemy znowu wysyłać śpiwory dla bezdomnych w Nowym Jorku.
bGLxhzaX
75+
rok temu
Myśmy to przerabiali gdy w stanie wojennym na apel wiejskiego głupka wałęsy zachód nałożył na nas embargo a on w Arłamowie żył jak panicho.
Bezimienny
rok temu
Pandemia czy Low Price jest powodem tych pustych półek ?
Najnowsze komentarze (50)
Polonia
rok temu
Pierwsze słyszę
twórcy bzdur
rok temu
Kto jest autorem tego wypotu ? Stawiam na grzędę lub timoszenko czy jak jej tam.
proste pytani...
rok temu
Czy Amerykanie wiedzą o tym ?
Annarkoth
rok temu
Problem wcale nie jest spowodowany przez pandemię koronawirusa tylko przez antyludzki plan masonów, realizowany pod pretekstem celowo wypuszczonego wirusa.
Annarkoth
rok temu
Problem wcale nie jest spowodowany przez pandemię koronawirusa tylko przez antyludzki plan masonów, realizowany pod pretekstem celowo wypuszczonego wirusa.
Znudzony głup...
rok temu
Jeżeli to Prawda to już wiadomo dlaczego stany dążą do wojenki z Rosją kosztem innych Kasa napędzi znowu ich gospodarkę
AGA
rok temu
Już wam wierze.
JMD
rok temu
Wybrali Bidena. Mają co chcieli.
bGLxhzaP
JMD
rok temu
Wybrali Bidena. Maja co chcieli.
Amerykanin
rok temu
No już większej głupoty i propagandy to ja dawno nie widziałem. Puste półki? Redaktorze, to ze ktoś sieknął zdjęcie półek po produktach świątecznych, które były na przecenie po świętach to nie znaczy ze cały sklep tak wyglada! Z półek to się tutaj aż wysypuje tyle towaru. Ale pewnie, trzeba wkręcać ludzi bo z czego inaczej żyć i w jaki inny sposób pokazać jaka to Polska za kaczora jest piękna i w ogóle zielona wyspa. Błagam, skończcie WP…
Dziadek
rok temu
Redaktorku stary przyjacielu mojej kozy nie pisz glupot jak nie masz pojecia o czym mowsz robimy zakupy kilka razy w tygodniu w Polskich I Amerkanskich sklepach a taki regal mozna spotkac tylko wtedy jezeli jest zmiana ekspozycji
Z FL
rok temu
W Noym Yorku zasilki 'covidowe' wunosza 900 dolcow tygodniowo! Minimaklne. Sa wyzsze! Kto chce chodzic do pracy! Ubezpieczenie medyczne : bezplatne ?! Tak buduja ekonomie w Nowym Jorku. Tamtejsi Polacy popieraja taki sysytem. W 97% glosuja na komunistow Demokratow!
Gostek
rok temu
Pamietajcie, w ameryce katar,w europie grypa,angina
Numster11
rok temu
Byles,widziales,wiem,jak wiekszosc z was malolatow,slyszales.
bGLxhzbr
bGLxhzay
bGLxhzby
bGLxhzbz