programy
kategorie

Putin ostrzega przed Omikronem. "Nasza szczepionka być może jest bardziej skuteczna"

Władimir Putin ostrzega swoich rodaków przed Omikronem. Prezydent Rosji zapowiedział, że jego kraj ma kilka tygodni, by przygotować się na nadciągającą z Zachodu falę wysoce zakaźnego wariantu koronawirusa. Putin kolejny raz wezwał Rosjan do szczepienia się, zwracając uwagę, że rosyjski Sputnik V "być może jest bardziej skuteczny, niż inne szczepionki podawane na świecie". Rosja przoduje w Europie w statystykach liczby ofiar pandemii. W grudniu 2021 r. łączna liczba zgonów zakażonych koronawirusem przekroczyła tam 300 tys. Eksperci ostrzegają przed pogarszającą się sytuacją z koronawirusem w tej części świata. Dzienne wskaźniki infekcji w 35 z ponad 80 rosyjskich regionów przewyższają średnią krajową. We wtorek 11 grudnia w samej Moskwie odnotowano 4635 nowych przypadków zachorowań na COVID-19. To prawie dwa razy więcej, niż dzień wcześniej. Pomimo sygnałów ostrzegawczych nie ogłoszono nowych restrykcji dla obywateli.

426 reakcji
71
205
150
Podziel się
Komentarze (150)
13-01-2022
snakeW Rosji 300 tys. zgonów, w Polsce 100 tys. zgonów tylko,że w Rosji jest prawie 4 razy więcej ludzi. Mamy czym się chwalić?
zobacz więcej komentarzy (150)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(150)
snake
2 lata temu
W Rosji 300 tys. zgonów, w Polsce 100 tys. zgonów tylko,że w Rosji jest prawie 4 razy więcej ludzi. Mamy czym się chwalić?
Jasio
2 lata temu
Jeżeli chodzi o liczbę zgonów na milin mieszkańców to jesteśmy na trzecim miejscu na świecie, Rosja w tych zawodach z nami przegrała.
PhD
2 lata temu
Jeśli w Rosji żyje ponad 4 razy więcej ludzi niż w Polsce to śmiertelność powinna być 400 000 a nie 300 000, żeby statystycznie dorównać Polsce gdzie zmarło ponad 101 000.
jawna manipul...
2 lata temu
Piękna statystyka. Jeżeli trzeba oczerniać Rosję to statystyka służy np w zdaniu że dzień wcześniej w Moskwie było dwa razy mniej zachorowań. A u nas? Prawie się nie zarażamy w niedzielę i poniedziałek i mało umiera, ale za to we wtorek cztery razy tyle zachorować. Czy to znaczy, że cztery razy zwiększyła się zachorowalność?
ola
2 lata temu
No nie wiem czy to normalne, że jest panika z powodu przeziębienia 0,03% mieszkańców tego dużego miasta. To nie jest epidemia jak choruje 1 osoba na kilka tysięcy mieszkańców. Ludzie uspokójcie i żyjcie dalej normalnie bez strachu.
Najnowsze komentarze (150)
Anonim
2 lata temu
A jak "być może" nie jest bardziej skuteczna to co?
Stanley
2 lata temu
Brak stabilnej produkcji. Pomysł jest dobry, ale szczepionka niebezpieczna, bo nie ma stabilnej linii produkcyjnej.
Rajol
2 lata temu
Tradycyjna szczepionka jest Najlepsza, te sztuczne nic dzialaja. Nano fosfory.
Ganki
2 lata temu
Taa, cieniaki mozecie sobie jeszcze przed sniercia pogadac. Sputnika i Johnsona dla was nie ma. Nano fosforki lykac, to rozgrzewa od srodka, bustery za busterami az wam cialo wypali fosfor
Pamietac
2 lata temu
Te zachodnie nano fosforowe piguly wstrzykiwane wcale nie dzialaja. Tylko Johnson jest jak Sputnik. Umieraja milionami, w szpitalach miejsc nie ma. To samo Polsce i Ukrach Estoniach i Litwach WYMRO WSZYSCY, bo nie dziala.
Ham
2 lata temu
Wladek my bardziej obawiamy sie was niż wirusa wy jestescie gorsi
Anonim
2 lata temu
BYĆ MOŻE... :D No być może ;)
Nasze łutsze
2 lata temu
Wy pijecie więcej wódy niż my więc musicie swoje zapuszczone organizmy szprycować odlotowym sputnikiem.
Odlot sputnik...
2 lata temu
Być może...słowo klucz.
LGBT
2 lata temu
Putin jest tyranem własnego narodu który każe szprycowac ludzi tym syfem sputnikiem a to do niczego się nie nadaje
No nie?
2 lata temu
Da, da, da, wszystko co rosyjskie zawsze jest najlepsze.
rechot ha ha ...
2 lata temu
Nasza , wasza itd . wszystkie są guano warte bo mają zapewnić tylko horrendale pieniądze załatwić i zmniejszenie ludzkiej populacji . A skuteczna jest amantadyna do której rząd ograniczył dostęp z tego powodu . Modne jest też wciskanie kitu że zdrowy i nie zakeczupowany człowiek jest zagrożeniem dla zaszczepionych i zainfekowanych .
SEN
2 lata temu
oby jak Najwięcej ruskich umarło a polakow Ukraińców I GRUZINOW PRZEZYLO
oal
2 lata temu
no mamy 3 x mniej glopkow co sie nie szczepi
...
Następna strona