bEUVrLsk
bEUVrLso
bEUVrLss
programy
kategorie
bEUVrLsl

Rozwód w czasach pandemii koronawirusa. "Nasilenie zachowań przemocowych"

Spraw rozwodowych i o separację w 2020 roku było mniej, niż w poprzednich latach. Jednym z czynników był strach przed tym, co będzie oraz czynnik ekonomiczny. - Wiele osób w czasie pandemii straciła zdolność finansową, a rozwód łączy się nie tylko z wydatkami, ale też ze zmianą sytuacji finansowej obu stron - mówi Joanna Piątkowska, adwokat, specjalista od spraw rozwodowych. Teraz sytuacja powoli ulega zmianie. - Ludzie już na tyle oswoili się z tą pandemią, że nie jest to już tak wielka niewiadoma - dodaje. Powody rozstań zostają niezmienne. Jest to zdrada małżeńska, uzależnienia, przemoc fizyczna, psychiczna i ekonomiczna.

377 reakcji
48
254
75
Podziel się
Komentarze (75)
28-08-2021
Gość Ale co mąż zrobił ?
zobacz więcej komentarzy (75)

Programy Wirtualnej Polski

bEUVrLsx
KOMENTARZE
(75)
Gość
3 miesiące temu
Ale co mąż zrobił ?
GmN
3 miesiące temu
No i co z tym mężem
aaaa
3 miesiące temu
biedna prawniczka nie ma rozwodów nie ma pracy
bEUVrLsP
witamy w domu...
3 miesiące temu
I wierzycie w te brednie papugi? szkoda że nie możecie poznać materiałów z pozwów rozwodowych. Jak zobaczycie jak babom odbija szajba, jak się nakręcają w pracy. A kamery i zapis awantur jak najbardziej. Bo to jedyna metoda by przyhamować babska głupotę. Bo w ten sposób macie szanse udowodnić co nieco. A zapis z monitoringu jak w czasie nieobecności tuż przed przyjazdem do domu męża oglądacie jak z domu wybiega facet ze spodniami w garści. - to autentyczny zapis - a reszta to nic innego jak wpływ debilnej telewizorni która promuje życie kobiet na poziomie amerykańskich milionerów. Wystarczy że ma jakikolwiek np. butik i już jesteś pępkiem świata. A ta papuga co ma innego powiedzieć - połowa z tego to marne chwyty pod publikę.
pol
3 miesiące temu
sytuacja zaczyna się normować będzie miała dużo roboty i kasy przez namawianie do rozwodów
Najnowsze komentarze (75)
ZIGZAG
3 miesiące temu
Zachowań przemocowych?To znaczy,że jak męczyzna ma cos do powiedzenia i coś co robi druga strona mu sie nie podoba to traktowane jest jako przemoc?Achaaaa. Feminizm wyjdzie kobietom bokiem.
kwak
3 miesiące temu
ta pani to doradca czy adwokat?
janka
3 miesiące temu
jaka zdrada w 21 wieku??? słowo tzw. zdrada nieistnieje zastapiło go słowo -chwila zapomnienia ..latka leca a zycie mamy jedno -uzywac zycia .
Koi
3 miesiące temu
Opadają ręce jak czyta się artykuły ich tytuły. Od pewnego czasu pomijam wiele ze względu na takich co je piszą psują dziennikarstwo jeśli jeszcze istnieje.
JDRk
3 miesiące temu
Co za bzdurny artykuł! Przecież 100% rozwodów ma jeden główny powód, którym jest ŚLUB!!! Bez ślubów nie byłoby rozwodów.
Mundek
3 miesiące temu
Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że tej pani przyświeca przede wszystkim myśl, idea "oby jak najwięcej rozwodów!!!"?.
mentos
3 miesiące temu
I co dalej ? Zabrakło na internet i kamerki przestały działać ?
Z ZAM
3 miesiące temu
90 % tych wypocin to wymysly tzw. 'autorow prawdy'!
bEUVrLsH
Kazimierz
3 miesiące temu
Poznam panią tanią w utrzymaniu, może być ze wsi. Chodzi mi głównie o to, żeby mało żarła, bo resztę potrzeb jestem w stanie sam ograniczyć. Jestem tak biedny, że w jednych majtkach chodzić. Pozdrawiam serdecznie, Kaziu z miasta.
A MAN
3 miesiące temu
Bronimy Rodziny: I rozwód II rozwód, III rozwód V 500plus VI propaganda prorodzinna
Jan
3 miesiące temu
Po co być z kimś kogo już się nie kocha? Z przywiązania?
Mat
3 miesiące temu
Polityka prorodzinna = 100małżeństwa / 100 000 rozwodów Nikomu nie życzę tym Bogu dzięki nielicznym Młodym Panom, nie uciekniesz, nie da się żebyś nie wiem jak się starał o rodzinę, zrozum przed jeśli uczciwie zarabiasz, nikt ci nie pomoże facet, kościoła to nie obchodzi, on woli wziąć kasę za unieważnienie zamiast bronić rodzin. Chory kraj. Dlaczego nikt nie startuje do wyborów po obronę Rodziny - Małżeństw nie rozumiem tego. Zbiłby kapitał! Moderator - to które moje zdanie może ranić innych?
Jan
3 miesiące temu
Jeśli mąż czy facet bije to kobieta powinna odejść. Zgłosić to do odpowiednich instytucji. Jeżeli żona, kobieta nie chce bliskości ze swoim mężem, facetem to powinni o tym pogadać. Jeśli nic się nie zmieni to powinni się rozstać. Nie bliskości, to trudno uwierzyć że nadal jest możliwość miłość.
mika
3 miesiące temu
Zastanawia dlaczego państwo niszczy rodziny? Wszyscy wiedzą jak sądy rodzinne niszczą przede wszystkim mężczyzn i dzieci Komu ta ciemna hipokryzja dbałości o rodzinę. Ile rząd robi na rzecz powstrzymania rozwodów?
...
Następna strona
bEUVrLtj
bEUVrLsq
bEUVrLtq
bEUVrLtr