programy
kategorie

Sale tortur ukryte w kontenerach. Holenderska policja dokonała makabrycznego odkrycia

Holenderska policja upubliczniła wideo z akcji grupy antyterorystycznej, która miała miejsce 22 czerwca. Funkcjonariusze przeprowadzili skoordynowaną akcję uderzenia jednocześnie aż na 13 lokalizacji, w której mieli przebywać członkowie zorganizowanej grupy przestępczej, która zajmowała się między innymi porwaniami. Aresztowano 6 osób. Dzięki informacjom z telefonów zatrzymanych namierzono w Wouwse Plantage w Brabancji 7 kontenerów morskich, należących do grupy przestępczej. Okazało się, że miały służyć do przetrzymywania porwanych ludzi. Jeden z kontenerów wyposażono nawet w narzędzia do tortur. W środku znajdowały się przerobione fotele dentystyczne, a ściany kontenerów zostały wyciszone. Odkryto również wiele narzędzi służących do zadawania bólu. Ze zgromadzonego materiału wynika, że przestępcy zajmowali się także kradzieżami i handlem narkotykami.

102 reakcje
20
51
31
Podziel się
Komentarze (31)
10-07-2020
MakaryAle samych przestępców nie zatrzymali?
zobacz więcej komentarzy (31)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(31)
Makary
4 lata temu
Ale samych przestępców nie zatrzymali?
zgadłem
4 lata temu
Arabusy ????
NIeMaToJakPol...
4 lata temu
Pozdrawiamy zaimportowanych z afryki i bliskiego wschodu specjalistów dentystów, pozostańcie w Holandii tam znajdziecie bogatych klientów chętnych na wasze usługi.
precz z ni...
4 lata temu
a u nas zamordowanie tej kobiety walczacej z czyscicielami kameinic za czasów wlacowej ???...czy ktos chociaz komus w morde napluł za to ???...no własnie ...tacy bandziorzy w Polsce sa takze i niec h nasza policja nie pokazuje innych ,...ten gmoj jest takze u nas.!
3erftgh
4 lata temu
Ciekawe dla czego takich ludzi po publicznych torturach nie zostawia się powieszonych dla przykładu .
Najnowsze komentarze (31)
JezusjestPane...
3 lata temu
Hostel to nie film to dokument ze tacy goście śmigają po tej planecie polecam każdemu wpisać w Google andrerochrome eliksir młodości elit
jodu
4 lata temu
tych zatrzymanych przestepcow odrazu posadzic na ten fotel co sami wymyślili...straszne
Andrzej
4 lata temu
W tym wypadku tych bandziorów powinni wysłać do Kima w Korei PN
Homofil
4 lata temu
Co ..., odkryli moje .... nieruchomości ?!!
stop kłamstwo...
4 lata temu
jakiej byli narodowości i jaką religie wyznawali?
Mariusz
4 lata temu
Teraz ich pozamykac w tych kontenerach na tydzien jak przezyją to dożywocie w kamieniołomach i nastepni juz nie wpadna na takie durne pomysły
ciekawy
4 lata temu
A kto porywał ? Biali czy czarni....?
antyholand
4 lata temu
To jest prawdziwa twarz demokratycznej Unii Europejskiej.Na takie okrucieństwa zakładaja klapki na oczy ale do Polski to sie wpier.....ją.Takich wartości bronia PO i tak by było w Polsce gdyby dorwali sie do władzy.Nigdy w życiu nikogo z PO PSL SLD bo to nie sa ludzie którym leży na sercu dobro kraju a jedynie dobro własnej kieszeni.
NIeMaToJakPol...
4 lata temu
Pozdrawiamy zaimportowanych z afryki i bliskiego wschodu specjalistów dentystów, pozostańcie w Holandii tam znajdziecie bogatych klientów chętnych na wasze usługi.
Przedsiębiorc...
4 lata temu
DZIKI kraj w którym sutenerstwo jest legalne , praca niewolnicza i bezduszny wyzysk . Jak widze holendra = to tak jakbym widział ZŁODZIEJA . 6 lat współpracowałem z nimi - NIGDY więcej , ę i ą ,,europejczycy '' pełną gębą na rautach i przyjęciach a potem okazuje się że to złodzieje w białych kołnierzykach obstawieni adwokatami i co najgorsze , polskimi adwokatami -taki sam syf .
Wojtek
4 lata temu
Jesli juz przekazujecie takie szokujace informacje droga WP postarajcie sie je uzupelnic tak, zeby biedni czytelnicy nie musieli sobie glowy lamac i domyslac sie nie wiadomo czego.Kto za tym stoi? Rodowity Holender Robin van O. Kto mial tam trafic? Kolesie z konkurencji.Kokainowa wojna miedzy gangami .Jak dla mnie,niech sie wykanczaja nawzajem.
kat.
4 lata temu
Złapanych właścicieli lub obsługujących te kontenery do środka i wysadzać w powietrze parę takich numerów i będzie spokój.
prawda
4 lata temu
Tu chodzi o dzieci...
Abelard
4 lata temu
Nie to nie jest życie rubta co chceta , to jest pokolenia Jana PawłaII...