programy
kategorie

Szczepionka na koronawirusa. WHO jednoznacznie o preparacie AstraZeneca

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w poniedziałek 15 marca zarekomendowała dalsze stosowanie szczepionki AstraZeneca przeciwko koronawirusowi. Coraz więcej państw członkowskich Unii Europejskiej zdecydowało się zawiesić stosowanie preparatu brytyjsko-szwedzkiego koncernu farmaceutycznego. Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Irlandia i Holandia czasowo wstrzymały stosowanie szczepionki AstraZeneca w związku z doniesieniami, że u niektórych osób po jej podaniu pojawiły się zakrzepy krwi. - Nie musi to być związane ze szczepieniem. Zbadanie zgłaszanych nieprawidłowości jest rutynową praktyką, która pokazuje, że system kontroli i nadzoru działa skutecznie - podkreślił Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia. Mariangela Simao, zastępca szefa WHO ds. szczepionek, powiedziała na poniedziałkowej konferencji, że nie odnotowano dowodów wyraźnego wzrostu zwiększonego wskaźnika zakrzepów krwi u Europejczyków. Simao podkreśliła też, że...

rozwiń
713 reakcji
70
467
176
Podziel się
Komentarze (176)
16-03-2021
emerytTo mu podać jak taka dobra. A tak poważnie , przecież on nie ma o niczym zielonego pojęcia , to polityczna figura, marioneta!
zobacz więcej komentarzy (176)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(176)
emeryt
3 lata temu
To mu podać jak taka dobra. A tak poważnie , przecież on nie ma o niczym zielonego pojęcia , to polityczna figura, marioneta!
kos
3 lata temu
To niech się sami szczepią.
gościnnie
3 lata temu
ten gość to wogóle żyje ?od kilku lat ma jedną minę
ulalallla
3 lata temu
Czyli można oficjalnie dalej zabijać ludzi...!!!
Niki
3 lata temu
Nie wierzę mu, wszyscy nas okłamują.
Najnowsze komentarze (176)
niestety
3 lata temu
Ten osobnik to antyreklama dla WHO, zresztą who to tez szemrana instytucja bez autorytetu
ha ha
3 lata temu
A stara od Zenka?odjazd jak po maryśce
Anitka
3 lata temu
Szczepenie na Covid=Eutanazja bez zgody pacjenta
Macro
3 lata temu
A Gates sie zaszczepil....jezeli nie to znajdzie sie jakis odwazny snajperek? Czy umarli wszyscy Batmani i Supermani, ktorzy walczyli dzielnie z zaraza tego swiata, czyli z zachlannymi osobnikami?
zdrowy
3 lata temu
a dla kogo te korzyści ?
Maja
3 lata temu
Mięso armatnie czyli nauczyciele i seniorzy, zostało zaszczepione.
Taka prawda
3 lata temu
Szczepionki przeciw covid są bardzo skuteczne i bezpieczne a obóz w Oświęcimiu to było wspaniałe sanatorium, no ale Pilecki namieszał
gillo
3 lata temu
spoko zapewniam że na mnie nie mają żadnego środka przymusu więc NIE SZCZEPIE SIE ŁAJNEM
Łucja
3 lata temu
W Polsce pogarda dla ludzi wykształconych przybiera porażające rozmiary. Prymitywizm wprost zionie z Waszych wpisów. Ten kraj każdy sukces przekuje w porażkę i z żadnej porażki wniosków nie wyciągnie..nigdy.
aniol
3 lata temu
szczepienia na nasowa skale beda wyniszczac uklad odpornosciowy i imunologiczny jak beda ludzi szczepic jak bydlo to organizm ludzki nie bedzie sie mogl sam bronic dr.Vanden Bossche belgijski naukowiec bije na alarm zeby przestac szczepec ludz bo organizm ludzki nie bedzie wytwarzal naturalnych przecow cial to bedzie armagedon ludzie odstapcie iod szczepien i namawiajcie innych zeby sie nie szczepili jak chca zyc.
didi
3 lata temu
Zrobiono z ludzi chorych umysłowo, chcąc szczepić starych schorowanych, cierpiących na masę chorób seniorów, czymś czego niedawno zabraniali - bo do 55 roku życia miała być AstraZeneca , czymś co Europa odrzuca całkowicie, czymś co zalega w magazynach, co jest skuteczne od 30 do maksymalnie 63%, co posiada mnóstwo skutków ubocznyc , teraz polskie Ministerstwo Zdrowia zaleca szczepienia seniorów do 69 roku życia , jak po tym młodzi nauczyciele leżą w gorączce minimum tydzień , chcą wykończyć seniorów, to jest GRUPOWA EUTANAZJA !!! PS. Najnowsze opinie dotyczące Astra Zeneca pochodzą z RPA. Okazuje się , że jej skuteczność jest tak niska (około 30 % ) jak placebo. W związku z tym zawieszono w tym kraju stosowanie Astra Zeneca.
marek
3 lata temu
czy tą szczepionką można zaszczepić teściową ?
POLAK
3 lata temu
TERAZ JUŻ WIEMY DLACZEGO DONALD TRUMP NIE JEST OFICJALNIE PREZYDENTEM USA.
EPO
3 lata temu
Szczepionki badano kilka miesięcy. Siłą rzeczy nie można powiedzieć, jaki jest ich długotrwały wpływ na zdrowie. Może być ciekawie, jak się okaże po 2-3 latach, że jednym ze skutków ubocznych jest np. rak. Wtedy pewnie powiedzą, że to przez rozbłyski na słońcu, a nie wina szczepionki. Wszystkim życzę, żeby się to nie miało miejsca oczywiście, ale ja wolę dmuchać na zimne.
...
Następna strona