programy
kategorie

Tornado w Czechach. Ogromne zniszczenia w kraju

W czwartek (24 czerwca) tornado w Czechach uszkodziło setki domów i samochodów. Około 200 osób zostało rannych. Około 200 policjantów zostało rozmieszczonych na południowym wschodzie kraju, aby pomóc ratownikom. Wcześniej tego dnia burze z piorunami pozbawiły elektryczności około 100 000 gospodarstw domowych w środkowych i południowych regionach Republiki Czeskiej, a powalone drzewa zablokowały tory na około 30 trasach kolejowych. Około 45 000 gospodarstw domowych było bez prądu. Tornado, które pojawiło się na południu Czech, przyczyniło się do olbrzymich zniszczeń w dwóch wioskach: Hrusky i Moravska Nova Ves. Obie położone są w pobliżu granicy ze Słowacją.

25-06-2021
553 reakcje
161
149
243
Podziel się
Komentarze (243)
25-06-2021
Wisła
W obliczu ludzkiej tragedii wstrętne komentarze przedstawicieli podobno katolickiego społeczeństwa. Jak wam nie wstyd! Za chwilę sami możecie być ofiarami kataklizmu, nie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (243)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(243)
Wisła
3 lata temu
W obliczu ludzkiej tragedii wstrętne komentarze przedstawicieli podobno katolickiego społeczeństwa. Jak wam nie wstyd! Za chwilę sami możecie być ofiarami kataklizmu, nie znacie dnia, ani godziny.
Wkurzona
3 lata temu
Robi się niedobrze, jak czyta się te obrzydliwe komentarze w obliczu okropnej ludzkiej tragedii. To jest postawa tego "katolickiego" narodu?
Krzych
3 lata temu
Szczere wyrazy współczucia, wielkie nieszczęście. A żałosny pismak zdołał w kilku zdaniach pięć razy "około" użyć :/
Zgred
3 lata temu
Taaa... jak pokazują zniszczenia po tornadach w USA to wtedy czytam, że tam mają domki z dykty a u nas to by takie tornado nic nie zrobiło. No i proszę pojawia się tornado, a w zasadzie tornadko lub trąbka powietrzna porównując rozmiary do torand, które widuje się na filmach z USA i nagle mamy w Europie kataklizm i Armagedon. To w końcu jak jest ?
Rubicon
3 lata temu
Dlaczego ze wszystkiego robicie politykę, tutaj należy współczuć Czechom za tragedię jaka ich spotkała. Po co ten jad.
Najnowsze komentarze (243)
KONSTYTUCJA
3 lata temu
Maja szczęscię że nie rządzi tam TUSK " Ja Wam wójta nie wybierałem"
taki wniosek
3 lata temu
zanim znalazłem ten artykuł o tragedii w Czechach to najpierw znalazłem artykuł o tragedii jaka spotkała tą bidule Kurdej Szatan bo to ją spotkała prawdziwa tragedia gdy deszcz zamoczył jej poduszki na tarasie i jak tu oceniać wiarygodność WP w obliczu tragedii albo jak oceniać co jest tragedią dla tych polskich pasożytów
duduś
3 lata temu
Prądu zostało pozbawionych 100 000 gospodarstw domowych i pradu pozbawiono 45 tysięcy gospodarst domowych!!! Czyli w końcu ile tych gospodarstw nie miało prądu. Kto wam to pisze, dzieci z gimnazjum?
Czechy
3 lata temu
Drobna uwaga dla autora tekstu. Tornado było na Morawie, nie w Czechach. To nie to samo. Jeśli autor chciał napisać nazwę całego państwa tak jest to Czeska Republika albo Czesko. Pozdrawiam z Czech.
Polak
3 lata temu
To za nagonkę finansową na sąsiadów.
Piotr
3 lata temu
Przed materiałem o katastrofie wstawiają durne reklamy. Wstyd
Nivk
3 lata temu
To za Turów
Looooo
3 lata temu
Jak Czesi spuścili wodę do Bogatyni kilka lat temu , i zabrało dobytek ludzki to z Czech nikt nie przyjechał do pomocy.
Pan Jan
3 lata temu
Ciekawe, co napiszą ci wszyscy hejterzy, jak tornado spustoszy Polskę…? Nie ma większego prostactwa, jak cieszyć się z nieszczęścia innych!
Yeti z Tatr
3 lata temu
o, i teraz powinniśmy im pokazać co to znaczy polska pomoc. pojechać i pomoc w sytuacji kryzysowej. jak dobry sąsiad. niesnaski na bok i poprostu pomoc.
Aaa
3 lata temu
Reklamy trwały dłużej niż nagranie reporter który to puścił ma kompletnie pustkę w głowie
Rolnik
3 lata temu
bardzo dobrze mają świnie za swoje , karma wraca
Ferdek. K
3 lata temu
Zemsta Kaczyńskiego za kopalnie turow
Fiko
3 lata temu
Reportaż fest
...
Następna strona