bCHaFeHU
bCHaFeHY
bCHaFeIc
programy
kategorie
bCHaFeHV

Wakacyjni oszuści. Na co się nabieramy najczęściej?

Jadąc na długo wyczekiwany wakacyjny urlop, jesteśmy bardziej wyluzowani i mamy dobry humor. Wybieramy zwykle nowe miejsca na zwiedzanie i jesteśmy gotowi na większe wydatki związane z naszym wyjazdem. Taka sytuacja sprawia, że jesteśmy idealnym celem dla oszustów, którzy pod najmniejszym pretekstem chcą wyciągnąć od nas jak najwięcej pieniędzy. Sposobów na oszukanie turystów jest całe mnóstwo i trzeba mieć oczy szeroko otwarte. Niekiedy oprócz straty dużej sumy pieniędzy, zdarza się, że ucierpi na tym również nasze zdrowie. Na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę? Uważaj na to co jesz, co kupujesz i czym podróżujesz. Oto kilka przykładów najpopularniejszych oszustw, dokonywanych na turystach.
102 reakcje
44
33
25
Podziel się
Komentarze (25)
01-07-2020
StefanKiedyś przeżyłem osobistą tragedię, kiedy miesiąc po wakacjach okazało się że wypita z szwagrem śliwowica łącka pochodziła z Radomia, podobnie jak szwagier.
zobacz więcej komentarzy (25)

Programy Wirtualnej Polski

bCHaFeIh
Napisz komentarz
01-07-2020

StefanKiedyś przeżyłem osobistą tragedię, kiedy miesiąc po wakacjach okazało się że wypita z szwagrem śliwowica łącka pochodziła z Radomia, podobnie jak … Czytaj całość

01-07-2020

warszawiankaNad morzem w Polsce jest pięknie i nie spotkałam sięz oszustwem

01-07-2020

WiDzKtoś za to jednak tyle płaci, bo gdyby nie płacił nie byłoby takich wysokich cen. Nikt nikomu nie każe tego kupować.

bCHaFeIz
Rozwiń komentarze (11)
bCHaFeIT
bCHaFeIa
bCHaFeJa
bCHaFeJb