bFfOjEGI
bFfOjEGM
bFfOjEGQ
programy
kategorie
bFfOjEGJ

Wataha dzikich psów zaatakowała dziecko. Przerażające nagranie z monitoringu

Na jeden z portali społecznościowych trafiło nagranie z przydomowego monitoringu z miasta Woroneż na zachodzie Rosji. Dziecko z plecakiem zostaje zaatakowane przez watahę dzikich psów na ruchliwej ulicy. Próbuje uciekać, ale psy doganiają je i powodują jego upadek. Agresywne zwierzęta jednak rezygnują, po czym wracają do miejsca, skąd zaczęły pościg. Dorośli mieszkańcy domu, z którego monitoringu można było zobaczyć tę przerażającą sytuację, wybiegli, widząc, co się dzieje. Popróbowali przegonić psy. Dziecko wstało i poszło dalej w swoją stronę. Całe zdarzenie wyglądało naprawdę przerażająco i dziecko może mówić o wielkim szczęściu.

12-02-2021
222 reakcje
18
64
140
Podziel się
Komentarze (140)
12-02-2021
Antoni
Powinni je dobrze "nakarmić" i już by nikogo nie atakowały. Raz na zawsze. Na marginesie nie mam nic do psów odpowiednio trzymanych, ale takie, które zagrażają zwykłemu...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (140)

Programy Wirtualnej Polski

bFfOjEGV
KOMENTARZE
(140)
Antoni
12 miesięcy temu
Powinni je dobrze "nakarmić" i już by nikogo nie atakowały. Raz na zawsze. Na marginesie nie mam nic do psów odpowiednio trzymanych, ale takie, które zagrażają zwykłemu przechodniowi, to powinno się odstrzelić lub odłowić, a właścicielowi stawiać zarzuty i potężne kary walić.
andrzej
12 miesięcy temu
a nas jest inaczej, w mojej miejscowości co chwila wybiegają bezdomne psy jak ktoś przechodzi i warczą lub szczekają, kiedyś był odstrzał a teraz to psy są ważniejsze niż ludzie
bogdan
12 miesięcy temu
U nas jest tak samo nie trzeba szukać w Rosji. Psy wolno biegają po ulicy atakują ludzi i nikogo to nie obchodzi. Władzę interesuje tylko kolejne wybory i dobre koryto.
bFfOjEHn
Iza
12 miesięcy temu
Po pierwsze każdy pies powinien mieć czip i każdy właściciel (z niewielkimi wyjątkami) powinien płacić podatek. Za każdego następnego psa wielokrotność. Ludzie mają po kilka psów w mieszkaniach i koło domów. Idziesz po klatce schodowej i wszystko szczeka. Idziesz na spacer, rzucają się w stronę ogrodzenia z nienawistnym ujadaniem. W nocy latem nie można mieć otwartego okna, bo "po to jest pies żeby szczekał". No to osiedle "szczeka". A tylko coś powiedz, to zaraz wrogiem zwierząt cię nazwą.
pol
12 miesięcy temu
Trzeba je wystrzelać a właścicieli surowo a ludzi ukarać.
Najnowsze komentarze (140)
wacek
10 miesięcy temu
i co, te psy dalej sobie ganiają? Na miejscu rodzica tego dziecka, poszedłbym im coś dać zjeść. Trytka na szczury w kiełbasie
Ujek
11 miesięcy temu
To jest efekt promowania adopcji psow przez nauczycielki polskiego, ktore puszczają te psiaczki bez smyczy na spacerze
rafo
11 miesięcy temu
Dlatego trzeba usypiać psy złapane na ulicy i likwidować.
Kazek
11 miesięcy temu
Do właścicieli psów powinno się strzelać w pierwszej kolejności później do psa
N:L
11 miesięcy temu
Odstrzelić dzikie psy, życie człowieka jest więcej warte.
bez litości
11 miesięcy temu
Odstrzelić w trybie natychmiastowym i po kłopocie.
hycel
11 miesięcy temu
Co to za tytuł? Jakie przerażające nagranie? Te psiauńki z filmu, to taki miluśkie słodziaki. Pewnie pobawić się z dzieckiem chciały, bo co innego takie psiaczki by chciały. A może myślały, że ma kanapkę, to się podzieli z nimi. Jak zobaczyły, pe nic z zabawy i z jedzonka, to przecież się zawróciły, bo piesy to bardzo mądre stworzenia, mądrzejsze od ludzi. Pieski nikomu krzywdy nie robią bez powodu. To tylko ludzie napadają na innych i jeszcze bomby nawet zrucają. Pieski nawet kapiszonów nigdy nie użyły. Tak w ogóle to piesy powinni rządzić światem i byłoby git.
pluton
12 miesięcy temu
Nawoływanie do zabijania to psychopatia i powinna być karana. Psy odłowić i przekazać do schroniska. Psy dobrze traktowane są lepszymi przyjaciółmi niż ludzie! Odczepcie się od zwierząt i SKOŃCZONA DYSKUSJA!
bFfOjEHf
Andreee
12 miesięcy temu
Czy musi ktoś zgiąć by problem z dzikimi psami był zauważalny?
ZAZ
12 miesięcy temu
Nie bardzo rozumiem co tam się działo. Skoro psy zatakowały dzieciaka, to przecież rzuciłyby się na niego po upadku, a one wtedy przestały gonić i uciekły. Nie wiemy, może ktoś coś zrobił czego nie ma na filmie (okrzyk, strzał). Może to dzieciak jakoś przedtem zwabił psy, one były głodne i liczyły na jedzenie a może jak to w pisiej naturze jedynie goniły króliczka bez zamiaru zrobienia krzywdy. Coś nie tak w tym filmiku...
jura
12 miesięcy temu
w środę na spacerze z 3,5 letnim wnukiem skoczył na nas owczarek niemiecki ,nikt nie zareagował ,podobno komuś uciekł ,policja nie reaguje , strach wyjść z domu .
lolek
12 miesięcy temu
powinni je wyłapać bo stanowią zagrożenie
123
12 miesięcy temu
Nie wiem o co tam chodziło, ale atakujące psy się tak nie zachowują. Gdyby naprawdę atakowały, to ten dzieciak po upadku wylądowałby co najmniej w szpitalu jak nie w kostnicy.
prawda
12 miesięcy temu
przegonilbym zielonych przed ta watahą ciekawe jakie mieliby zdanie na ten temat
...
Następna strona
bFfOjEHH
bFfOjEGO
bFfOjEHO
bFfOjEHP