bGYqZTGs
bGYqZTGw
bGYqZTGA
programy
kategorie
bGYqZTGt

Zaskakujące odkrycie w Luizjanie. "Wykrzyknąłem: o mój Boże!"

Naukowcy twierdzą, że znaleźli nowe ślady pozostawione przez potężne tsunami, które 66 milionów lat temu wywołał meteoryt. Odkrycia dokonano przypadkiem. Dr Gary Kinsland z Uniwersytetu w Luizjanie był zaangażowany w dwa pozornie niepowiązane ze sobą projekty. Badał krater Chixculub na dnie Zatoki Meksykańskiej, którego powstanie łączy się z czasem, kiedy wymarły dinozaury. Miał on powstać podczas uderzenia meteorytu, czego następstwem miało być ogromne tsunami. Jednocześnie jego studenci mapowali obecność metanu w północnej Luizjanie. Radar penetrujący glebę wykazał istnienie charakterystycznych zmarszczeń. "Dodałem 2 do 2 i wykrzyknąłem: o mój Boże!" – napisał w oficjalnym oświadczeniu Kinsland. Badacz wysunął więc hipotezę, że ślady tsunami ciągną się aż od krateru Chixculub do północnej części stanu. Jeśli badacz się nie myli, to znaczy, że odkrył właśnie największą na świecie tego typu formację. Zmarszczki mają 16 m wysokości i występują co 600 m....

rozwiń
100 reakcji
46
23
31
Podziel się
bGYqZTGv
Komentarze (31)
05-08-2021
aldkAmerykanie z byle powodu krzyczą ' o mój Boże! '
zobacz więcej komentarzy (31)

Programy Wirtualnej Polski

bGYqZTGF
KOMENTARZE
(31)
aldk
2 lata temu
Amerykanie z byle powodu krzyczą ' o mój Boże! '
Ciekawy
2 lata temu
""Dodałem 2 do 2 i wykrzyknąłem: o mój Boże!" ". Co na to Bóg odpowiedział??
gamonie
2 lata temu
Art.o podłożu naukowym a jeden łeb o polityce a drugi 007 o teoriii spiskowej.Jeden i drugi nie na temat.
bGYqZTGX
Beneficjent50...
2 lata temu
O mój Boże! PiS już mi nie pomoże.
cynik
2 lata temu
Wtajemniczeni twierdzą że uczony siadając do biurka w celu odczytania wyników badań po prostu przysiadł sobie jądra i stąd ten niespodziewany okrzyk. To tak jak sie odchodzi od asystentki do biurka bez uprzedniego uporządkowania swojej bielizny co zalecam ku pamięci polskim naukowcom i wykładowcom. Odkrycia tego rodzaju mogą mieć poza bolesnym szokiem daleko idące konsekwencje, niestety.
Najnowsze komentarze (31)
Tosia
2 lata temu
Dodal 2 do 2 i wyszły mu zmarszczki..co za brednie!
Malwina .
2 lata temu
A więc to dlatego doszło do potopu i cała ziemia została pokryta wodami . Wszystko co istnieje ma swoią przyczynę i skutek .
bibi
2 lata temu
Założę się, o milion, że odkrycia dokonali w całości studenci, o których nic nie powiedział. I to oni zinterpretowali fakty, wysunęli teorię. Na całym świecie starzy, nic nie robiący "szefowie" zespołów, przytulają sobie cudze zasługi i nawet nie raczą wspomnieć nazwisk prawdziwych naukowców!
hehehe
2 lata temu
wystarczy im pomalować pokój i już jest "OMG"
andrzej
2 lata temu
jakie to ma znaczenie nikt nic nie wie na temat kosmosu wielkiego wybuchu przyszlosci kosmosu,wszystko to teorie na zasadzie pierwiastka z dwuch,ile to wlasciwie jest????? wszystko co sie dzieje to wlasciwie sie nie dzieje,iluzja powstala z niczego!!! matrix wiec cokolwiek znajda wymysla itp to nie ma zupelnie zadnego znaczenia cywilizacja ludzka i wszelka zniknie tak szybko jak szybko sie pojawila z nikad i wszystko zacznie sie od nowa tez z niczego! obecna rzeczywistosc opiera sie na z gory zalozonych danych,odnosnikach itp....
Marrs
2 lata temu
To mogło być ok 5000 lat temu. Wie to każdy wierzący Izraelita, Chrześcijanin i Muslim. Nie piszcie więc takich bajek o tsunami bo to był potop z Noem i Arką. A Ziemia jest płaska i leży na grzbietach krokodyli. Jak smok machnie ogonem to 1/3 gwiazd spadnie na Ziemię.
obywatel
2 lata temu
ciekawe,
rolnik
2 lata temu
O MÓJ BOŻE CO ZA PIERDOŁY !!!
bGYqZTGP
Polin
2 lata temu
dwa dodać do dwóch to wg wiedzy matematycznej jest cztery i Bóg tu za bardzo nie może ingerować w taki wynik. Nawet okrzyki do Boga nie zmienią wyniku.
Piotr
2 lata temu
O zesz! Nie tylko geolog ale i genialny matematyk! Dodal 2 do 2 i wynik oglosil w oficjalnym oswiadczeniu! Wybaczcie moj cynizm, ale jak sie czyta takie "profesjonalne" opracowania, to czlowieka naprawde trafia szlag.
Beneficjent50...
2 lata temu
O mój Boże! PiS już mi nie pomoże.
0000
2 lata temu
Stwórca vs Bóg
Obserwatorium
2 lata temu
Meteoryt 66 mln lat temu .Nie macie konsensusu co do historii z przed 100 lat atu z mln wyjezdzacie .przecierz to słychać widać i czuć że to jest kołchoz na udeptanym kawałku asteroidy..kołchoz surowcowy.🤔
omen
2 lata temu
bÓG was nienawidzi. gdyby was kochał nie stworzyłby piekła. Co więcej z góry jako wszechwiedzący wie że olbrzymia większość ludzi do tego wiecznego piekła pójdzie. W Bibli jest napisane że niebo jest dla niewielu. Zatem za sekundę życia na ziemi większość zapłaci wiecznością w piekle - czyli w płaczu i zgrzytaniu zębów przez wieczność (wieczność to "trochę" dłużej niż 13 mld lat a tyle istnieje wszechświat). Sadysta z tego boga......... Chyba lepiej się nie urodzić. Zresztą tak skonstatował Jezus na ostatniej wieczerzy wobec Judasza. Lepiej żeby się nie urodził..... Sadysta..... Stwarza człowieka z założeniem że większość będzie się smażyć w piekle..... a wy mówicie wszechdobry wszechmiłosierny........ Chyba że coś się katolikom pedofilnym pofyfrało.
bGYqZTHr
bGYqZTGy
bGYqZTHy
bGYqZTHz