bDJBZEok
bDJBZEoo
bDJBZEos
programy
kategorie
bDJBZEol

Zazdrosny zwierzak. Przezabawne nagranie z Kanady

Sterling to zazdrosny pies kanadyjskiej rodziny Newtonów. Dwuletni golden retriever, gdy tylko widzi swojego pana Tylera i jego dziewczynę Britney, okazujących sobie czułości zaczyna wariować. Mama Tylera niejednokrotnie była świadkiem przezabawnego zachowania czworonoga , co jak widać uwieczniła na filmie. Sterling za wszelką cenę próbuje wejść pomiędzy zakochanych. Skacze, biega i próbuje zwrócić na siebie uwagę swojego właściciela. Z pewnością wielu z nas ma takiego zazdrosnego czworonoga w domu, który chce być głaskany przez swojego właściciela.

06-01-2021
173 reakcje
103
45
25
Podziel się
Komentarze (25)
06-01-2021
RozbojNICKPies dobrze przeczuwa, ostrzega za wczasu Pana co do tej miłości, później bd. Płacze, zgrzytanie zębami i alimenty :)
zobacz więcej komentarzy (25)

Programy Wirtualnej Polski

bDJBZEox
KOMENTARZE
(25)
RozbojNICK
2 miesiące temu
Pies dobrze przeczuwa, ostrzega za wczasu Pana co do tej miłości, później bd. Płacze, zgrzytanie zębami i alimenty :)
nick1
2 miesiące temu
Moja 11 letnia sunia rasy Staffordshire bull terrier (SBT) zachowuje się podobnie. Jak przytulamy się z mężem a szczególnie gdy dajemy sobie buzi to wchodzi między nas i się rozpycha aby nas rozdzielić , Jak jej się uda to wchodzi na kolana i się przytula do tego wymusza całusy, taki to jest ekspresyjny molestant. Bo całowana może być tylko ona :) I nikt mi nie wmówi że psy nie mają uczuć !!!!!!!!!! Psy posiadam od 50 lat zaś tę rasę od 20 lat.
Czesiek
2 miesiące temu
Cudowne! Ale dlaczego się ograniczacie ? Dajcie ten filmik 6 razy a nie tylko 3 razy ! Albo i dziewięć !!! Przecież dopiero dowcip powtórzony kilka razy staje się śmieszny ! Z pierwszym razem nikt nie ogarnie ...
bDJBZEoP
lol
2 miesiące temu
Pewnie teściowa go tresowała.
max
2 miesiące temu
Zapytajcie pierwszego lepszego kynologa czy lekarza weterynarii - takie zachowanie nie ma nic wspólnego z zazdrością i wykazuje je większość psów niezależnie od ich płci. Żyjąc w rodzinach uważają ludzi za członków swojego stada. Widak dwojga przytulających się ludzi odbierają jako walkę między osobnikami, występują w roli sekundanta i starają się ich po prostu rozdzielić.
Najnowsze komentarze (25)
Free Man
2 miesiące temu
Nasz ukochany psiak też tak reaguje - gdy tylko z żoną się przytulimy, to od razu wciska się pomiędzy albo biega wokół i trąca nas nosem... ;)
kilt
2 miesiące temu
Piec ocenia ze się gryzą i niesłusznie, gdyż to ona zapewnia sobie odpowiednią stopę życiowa, zaś on zapewnia sobie nakaz opuszczenia domu i zakaz zbliżania się na odległość.
paszeko
2 miesiące temu
masakra!
Mietek G.
2 miesiące temu
Ta rasa jest bardzo towarzyska. Idealna dla dzieci, beznadziejna do strzeżenia domu, bo pies bawiłby się nawet ze złodziejem.
KONIEC
2 miesiące temu
Taka chyba natura goldenów :) mój jak był młodszy zachowywał się identycznie, teraz to juz 12 letni dziadek, to i mu się już nie chce :/
eeeee
2 miesiące temu
Te Kandejcyki wymrą ,te take biłe ,dzieciów nie mają... .,skoda ich ,ale pięć minut mieli w historii.
ABP
2 miesiące temu
To może dziwić tylko tych, którzy nigdy psa nie mieli.
polak mały
2 miesiące temu
A nasz czeka cierpliwie aż skończymy, a później dopiero przychodzi żeby go popieścić.
bDJBZEoH
opiekun
2 miesiące temu
a nie właściciel. Pies to nie rzecz. Dobrze nareszcie to pojąć.
Flegmatyk
2 miesiące temu
Chciał na dwa baty, a pan się nie chciał podzielić.
Jola
2 miesiące temu
To jest może śmieszne ale na pewno okrutne... a może by tak psiaka razem poprzytulać?
Kinga
2 miesiące temu
Jak się przytulaliśmy z mężem nasza sunia seter szkocki też się do nas przychodziła i w trójkę przytulaliśmy się :-)
Janek
2 miesiące temu
Mój kolega przygarnął z żoną doga Arlekina około 5 letniego psa .... Psowi przypadła do gustu jego żona i jak ten chciał wejść do łóżka to pies dotkliwie go pogryzł . Od tego czasu Pies spał w łóżku z żoną kolegi a kolega spał w fotelu ....
Hau
2 miesiące temu
Typowe zachowanie uspokajające - rozdzielenie uczestników konfliktu lub innej podejrzanej akcji
bDJBZEpj
bDJBZEoq
bDJBZEpq
bDJBZEpr