Drogowy absurd w Kielcach

Władze Kielc zaplanowały budowę drogi przechodzącej przez prywatny dom - bez uprzedniego wywłaszczenia właściciela domu. Nieruchomość stoi na środku ulicy, a miasto od trzydziestu lat nie może zebrać pieniędzy na dokończenie drogi. Właściciel domu wyprowadził się z budynku, bo obawia się, że ktoś jadąc ślepą uliczką wbije się w ścianę jego domu. (it)

Więcej wideo
Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 19.06Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 19.06
Tłit - Michał MoskalTłit - Michał Moskal
Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 18.06Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 18.06
Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 18.06Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 18.06
Tłit - Dorota ŁobodaTłit - Dorota Łoboda
Gala Samochód Roku Wirtualnej Polski 2026Gala Samochód Roku Wirtualnej Polski 2026
Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 17.06Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 17.06
Wybrane dla Ciebie