programy
kategorie

Jadowity wąż kanibal zjadł innego węża. Niezwykłe nagranie z Indii

W internecie pojawiło się wideo świadka spotkania dwóch węży w mieście Cuddalore w Indiach. Twórca nagrania powiedział agencji medialnej Newsflare, że obydwa węże walczyły ze sobą, lecz mniejszy z nich nie miał szans w tym starciu. Większy wąż, który na nagraniu zjada drugiego węża, to niemrawiec pospolity, który występuje na terenie Nepalu, Indii oraz Azji południowo-wschodniej. To bardzo groźny wąż, który dysponuje silnym jadem. W przypadku ugryzienia człowieka, bez szybkiej pomocy, zgon następuje po kilku godzinach z powodu paraliżu układu oddechowego. Niemrawiec żywi się innymi wężami, płazami oraz mniejszymi ssakami.

22-10-2021
189 reakcji
74
86
29
Podziel się
Komentarze (29)
22-10-2021
aal
tak. I chodzi tam skolopendra. Na ulicy na wysypisku śpi facet, obok spi zawszony pies, obok którego łazi kot , który nie atakuje wałęsajacych sie szczurów. Roi sie od...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (29)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(29)
aal
3 lata temu
tak. I chodzi tam skolopendra. Na ulicy na wysypisku śpi facet, obok spi zawszony pies, obok którego łazi kot , który nie atakuje wałęsajacych sie szczurów. Roi sie od robactwa, a na to wszystko wypróznia sie krowa. Taka to cudna egzotyka Indii o zwiedzeniu których marzy dużo Polaków.
Piotr
3 lata temu
Jak to kanibal przecież my zjadamy świnie a to inny gatunek ssaka a tu tez gad zjada innego gada
Ławrientyj B.
3 lata temu
szczera prawda - Indie to jeden wielki SSSSSYYYFFFFF !
starveling
3 lata temu
To nie jest kanibalizm, bo niemrawce polują na węże innych gatunków. Sama ophiofagia nie jest z kolei w świecie węży zjawiskiem w jakiś sposób specjalnym - takich gatunków jest co najmniej kilkanaście.
niewiem
3 lata temu
Czy to się dzieje w pomieszczeniu mieszkalnym?
Najnowsze komentarze (29)
Gilgamesh
2 lata temu
To nie jest kanibal. Widać ze to inny gatunek węża
Pigus
3 lata temu
Przecież to cobra,a cobry jedzą inne węże. Trochę nauki
Babcia
3 lata temu
Klozetowa: W naszych publicznych toaletach też można oglądać podobne obrazki !
wole polskie ...
3 lata temu
Zwiedzac mozna wszystko ale prawda jest taka ze Indie to syf niesamowity mentalnosc tych ludzi i ten tempy ,pusty wzrok möwi o braku empatji i materializmie tych ludzi. Zaraza i smröd , kanibalizm i bandytyzm .milego urlopu !
Ada
3 lata temu
A co na to Spurek
masakra
3 lata temu
indie powinny zniknąć z powierzchni Ziemi. Kiedyś zobaczyłam jak jakiś duży ptak przysiadł na gołębiu i chciał go skonsumować . Moja reakcja bronić słabszego . Podbiegłam i gołąb doleciał. Nie myślałam o nagrywaniu tylko ratowaniu słabszego. Tylko bezmógowiec może nagrywać takie sytuacje i wrzucać do sieci. Jak można oglądać jak zwierzak zjada słabszego. Internet to w pewnym sensie przekleństwo.
Michał
3 lata temu
W Internecie pokazali, a uczeni podchwycili, że jednemu psu gdzieś w Azji to przyszyli łeb od świni. Łodiridi dla młodzieży w Skierniewicach dwie kotłownie. Jak gonili hitlerowca to mu opadały spodnie.
Mol
3 lata temu
Czy kanibalizm to nie zjadanie osobnika tego samego gatunku?
PytekPytalski
3 lata temu
A co będzie jak dwa węże o tej samej długości zaczną sie nawzajem posilać ?
Jeszcze to pu...
3 lata temu
Niezły syf w tym miejscu a potem się dziwią skąd wzięły się wirusy!
Rico
3 lata temu
Dwa w jednym
htrn
3 lata temu
każdy wąż ma dwa końce
Jerry
3 lata temu
No i???????? Jakiś , cholera ewenement na skalę światową??? Zajmij się lepiej redaktorku hodowlą patyczaków a nie pisaniem wypocin.
stop ecościem...
3 lata temu
spoko nie długo i unas będzie taka egzotyka....unia się oto postara i fundusz walutowy !