bGxcbrVM
bGxcbrVQ
bGxcbrVU
programy
kategorie
bGxcbrVN

''Kanibale'' mogą poważnie zagrozić Ziemi. Niepokojące odkrycie naukowców z USA

W ciągu najbliższych czterech lat na Ziemi może dojść do katastrofy związanej z uszkodzeniem sieci energetycznych i telekomunikacyjnych. Do takiego wniosku doszli naukowcy z Centrum Prognozowania kosmicznego prognozy pogody (SWPC) działającej w ramach agencji rządowej Narodowej Administracji Oceanicznej i Atmosferycznej (NOAA) w Waszyngtonie w USA. Powodem tego mają być tzw. koronalne wyrzuty masy (CME) z powierzchni Słońca nazwane ‘’kanibalami’’. Specjaliści w raporcie ze swoich badań wskazali, że do 2025 roku, częstotliwość CME znacznie wzrośnie. Sprawi to, że zanim jeden z wyrzutów masy dotrze do Ziemi, kolejny zdąży do niego dotrzeć i go ''wchłonie'', tworząc jeden, potężny CME. Uderzenia ''kanibali'' w Ziemię doprowadzi zdaniem specjalistów do poważnych uszkodzeń satelitów, które krążą wokół Ziemi. To jednak nie wszystko. Sieci energetyczne, a nawet rurociągi znajdujące się na dnie mórz i oceanów również zostaną zdestabilizowane. Może to doprowadzić do...

rozwiń
130 reakcji
25
44
61
Podziel się
bGxcbrVP
Komentarze (61)
12-11-2021
gośćKryzys energetyczny już jest ,nie trzeba kanibali . Kanibal jeden siedzi w Moskwie ,a drugi w Waszyngtonie. A żółty kanibal obserwuje.
zobacz więcej komentarzy (61)

Programy Wirtualnej Polski

bGxcbrVZ
KOMENTARZE
(61)
gość
rok temu
Kryzys energetyczny już jest ,nie trzeba kanibali . Kanibal jeden siedzi w Moskwie ,a drugi w Waszyngtonie. A żółty kanibal obserwuje.
Czaruś
rok temu
Słońce przychodzi ziemi na pomoc, przed szarańczą która ją opanowała .
bubek..
rok temu
Dobrze by było jakby te kanibale zneutralizowały wszystkie bomby atomowe we wszystkich państwach które je posiadają.
bGxcbrWr
B - 52
rok temu
TSUE i Bruksela nie wyrażą zgody, kara!
dekomunikacja
rok temu
a to mnie akurat cieszy. wreszcie spokój od komórek, mediów, szpiegowania itp. a w krzemowej dolinie będą smażeni jak w tosterze i mikrołejwie. cheers guys! smażony mElon brzmi dobrze.
Najnowsze komentarze (61)
pik
rok temu
Czy jak siądzie elekrtonika , to będe mogl w sklepie zaplacic kartą...?Bo juz od dawna nie noisze gotówki , bo jest mi lzej chodzic bez tego ciażaru , [ jednak czasami , to wazy nawet z 10 deko.]!Naprawdę.
Clint
rok temu
Czy można bedzie zaplacic w sklepie kartą , jak siadzie elektronika..?! Bo jestem taki nowoczesny , ze gotowki juz nie noszę.! tak jest mi lzej chodzic..
Clint
rok temu
To sie dzieje.Pandemia, Locdaun, fala Alfa , Beta , a teraz na dokladke, potężne uderzenie"kanibali", normalnie pozostaje nam tylko sie bać!
Wojtek
rok temu
Amerykanie kręcą kolejny film katastroficzny? Oni to mają melodię do wymyślania tych bajeczek.
Nauka nie idz...
rok temu
nałkowcy z USA no no no
d-d
rok temu
Panowie świata z waszyngtonu i telawiwu posłuchajcie wszystkimi sposobami fizycznymi i telepatycznymi niszczyliście narody wokół siebie i na całej planecie ,zrobiliście piekło na Bliskim Wschodzie ,w Polsce macie swoją v-kolumnę i degradujecie ten naród, jak w przeszłości wasi bracia magią zachęcali do picia i utraty majątków moich rodaków.Teraz narody arabskie są duchowo jednoczone ,ale nie tylko one przeciw wam,tak jak wy dzielicie i skłócacie to one co dzień dostają zastrzyk roztropności.Zbliża się ostatnie oblężenie Jerozolmy ?Budujecie osiedla zobaczycie jeżeli przeżyjecie kto w nich będzie mieszkał ? I dalej wy którzy wmawiacie ludziom choroby psychiczne zamykacie ich- przypominacie dzieci które idąc ze szkoły koło ogrodzenia i dżgają rottwailery, ale nie wiedzą że tym razem ktoś zrobił dziurę w płocie. W przyszłej Polsce do czwartego pokolenia będzie wpis w dowodzie o pochodzeniu narodowym.Biada tym którzy dostali gościnę w państwie a mu szkodzili i tymi którzy z nimi kolaborowali ! ! !Mówię o zdrajcach !
gosc
rok temu
Co czlowiek moze wiedziec o Matce Naturze o ziemi w kazdej chwili moze sie zmieni i cos wydarzyc
zalamana
rok temu
ja sie zastanawiam co jeszcze na nas przyjdzie..bo czytajac te wszystkie wiadomosci nalezaloby sobie schron wybudowac i tam siedziec do konca swiata albo najlepiej juz teraz se w leb strzelic by na to wszystko nie patrzec
bGxcbrWj
44Zdzisław
rok temu
Jeżeli wierzycie w bajki, to wasza sprawa. Trzeba znać budowę Ziemi, by wiedzieć, jak zbudowane są wszystkie planety i słońca. Planety, mają jądra metalowe(ogólnie), a gwiazda ma tylko minerały. One wytwarzają antymaterię. Znając skład, można mieć nie wyczerpane źródło energii. To że, Ja znam taki skład, to niczego nie dowodzi i lepiej, by ludzie go nie znali. Słońca, nigdy się nie wypalą. Po za ciepłem, niczego więcej nie emitują. 44
Rurociągi
rok temu
zostaną zdestabilizowane???
Fizyka
rok temu
Tak. Tak. Trzeba postraszyć. A po tym jak część uwierzy w "kanibali" wysłać ekspertów z USA wszędzie gdzie uwierzyli. Oni natomiast przekonają, że TYLKO technologia od nich uchroni ich od niechybnej śmierci. Jak gwiazdka nasza będzie się wypalać, to zacznie puchnąć. Co za tym idzie? Zjara wszystko gdzie "opuchlizna" dojdzie. Ziemię też. I ani USA, ani Bóg nam nie pomoże. Taka jest kolej rzeczy. Tak się dzieje w całym wszechświecie. Coś się zaczyna, aby się skończyło. Z tego powstaje następne coś. Fizyka i nic więcej.
Muniek
rok temu
Cykliczne przebiegunowania, które występują co 676 lat ,czyli teraz wypada, to 2023/2024. Polecam na you tube świetny wykład na ten temat-"wielkie zmiany małej ziemi" wykład jest długi dlatego dla niecierpliwych radzę zacząć oglądanie od 1 godziny i 20 minuty-wtedy zaczyna się esencja.
Lord Vader
rok temu
Co wy jeszcze wymyślicie żeby ludzi straszyć ??
mar
rok temu
TSUE wyda wyrok i Słońce będzie płacić.
...
Następna strona
bGxcbrWL
bGxcbrVS
bGxcbrWS
bGxcbrWT