bFgnBXdw
bFgnBXdA
bFgnBXdE
programy
kategorie
bFgnBXdx

Niespokojnie w Libii. Liga Arabska wzywa do pokoju

Libia stoi na krawędzi nowego konfliktu, gdy sąsiedni Egipt zapowiedział interwencję militarną. Miałoby do niej dojść, jeżeli wspierane przez Turcję bojówki zdecydują się wkroczyć do miasta Syrta. Sytuacja wywołała zaniepokojenie w regionie. Zebrała się nawet specjalna komisja Ligi Arabskiej.Konflikt w Libii przybral na sile przez ostatni rok. Wojska rządowe wspierane są przez Egipt, Rosję oraz Arabię Saudyjską, natomiastwojska antyrządowe dozbrajane są przez Turcję.

41 reakcji
14
7
20
Podziel się
Komentarze (20)
24-06-2020
CCVNIECH DZIADOSTWO SWIATA SIE SAMO WYTLUCZE
zobacz więcej komentarzy (20)

Programy Wirtualnej Polski

bFgnBXdJ
KOMENTARZE
(20)
CCV
2 lata temu
NIECH DZIADOSTWO SWIATA SIE SAMO WYTLUCZE
Tyr
2 lata temu
Szkoda, że nie handluję bronią... Chętnie bym tym dzikom sprzedał. Może to jest pomysł na czasy kryzysu? Nie moglibyśmy jako Polska sprzedawać im karabinów całymi kontenerami?
kazek 11
2 lata temu
Jest dokładnie odwrotnie: wojska rządowe wspierane są przez Turcję
bFgnBXeb
lump?
2 lata temu
będą się bic a my niby może będziemy utrzymywać nielegalnych ?
abcd
2 lata temu
Dyktatura była, dyktatura musi wrócić.
Najnowsze komentarze (20)
do CCV
2 lata temu
mhm... to kiedy zaczynasz? żałosne.
elmi
2 lata temu
"Kleopatra byla ostatnim wladca Egiptu…" A ja myslalem, ze ona byla kobieta, a tu prosze LTBT. co na to rezydent duda?
user
2 lata temu
po pierwsze to Kleopatra nie była egipcjanką tylko greczynką (macedonką)
Surt
2 lata temu
Czekaj, co? Przecież to siły rządowe są wspierane przez Turcje, a rebelia Haftara przez Egipt, a nie na odwrót.
max
2 lata temu
Była ostatnio kontrola sanepidu u mnie w sklepie i nie interesował ich brak maseczek u niektórych klientów tylko niepoukładane kartony na zapleczu ......
Jack
2 lata temu
Niejasny i mało stanowczy nakaz noszenia masek. W#pierw Szumowski mówił, że noszenie masek jest bez sensu, potem, że należy nosić, ale nie w formie wymagania, ale tak delikatnie: "zaleca się..., powinno się nosić... wskazane jest....". No a potem "władza pokazuje się w knajpie ze znajomymi bez masek (Morawiecki), na spotkaniu z leśnikami w restauracji - bez masek (Duda). Więc jak ONI mogą...
Tomek
2 lata temu
Galarety spoleczne.
SamSobiePan
2 lata temu
W Polsce każdy sobie panem kto lada kompanije zebrać może - cytat cały czas aktualny od polityki po autobus. Podobało mi się jak w Cinach taką siatka na motyle za łep łapali gościa bez maseczki i do busa. Jak psa.
bFgnBXdT
on
2 lata temu
Napisze z własnego doświadczenia i obserwacji. Warszawa. Zakładam maseczkę w sklepach, komunikacji. Poza tymi obiektami już nie. Raz zdarzyło mi sie sciagnać maseczkę w autobusie, bo: na zewnątrz 28 st. a w autobusie brak klimatyzacji, pozamykane okna.Pytam się jak oddychać, kiedy człowiek siedząc w maseczce wydycha gorace powietrze i to samo wdycha i to jeszcze w nagrzanym autobusie. Przez takie coś miałem zakażenie gardła i leczyłem to prawie tydzień. Obiecałem sobie, ze jesli taka sytuacja powtórzy sie nie założę w takich warunkach maski. Dlatego jeśli mamy bezwzględnie nosic maski, to ZTM taka prosba, włączcie klimę lub otwórzcie okna ludziom.
Knebel
2 lata temu
Przecież do ochrony swojego portfela wystarczy maseczka z moskitiery. W końcu po to ona jest, aby nie zostać obgryzionym przez pisią sforę.
szambelan
2 lata temu
jak już chcecie się badać to zbadajcie poziom glifosatu w europie 0.15 w polsce bodajrze 0,5 jak masz wiecej idź do sadu po odszkodowanie za trucie glifosatem- co to glifosat( randap) za ktory niemcy wypłacili miliony euro odszkodowania i zabronili stosowania -ale w Polsce ktos wiadomo co i przedłuzono na 5 lat
arg
2 lata temu
Ciemnota uważa, że jak wirusa nie widać to go nie ma.
234
2 lata temu
Przez Turcję, czyli pośrednio i NATO.
rer
2 lata temu
to nie są normalni ludzie
bFgnBXev
bFgnBXdC
bFgnBXeC
bFgnBXeD