bFGiSVOs
bFGiSVOw
bFGiSVOA
programy
kategorie
bFGiSVOt

Ogromny rekin w Indiach. Plażowicze nie kryli zaskoczenia widokiem bestii

Dwutonowy rekin stał się atrakcją dla mieszkańców południowych Indii. Na nagraniu, udostępnionym przez agencję Newsflare, widać ogromną rybę wyłowioną przez miejscowych rybaków. Rekin wzbudził zainteresowanie Hindusów do tego stopnia, że zaczęli na nim siadać i robić sobie z nim zdjęcia. Jeden z rybaków, który wyłowił rekina, został przez niego zaatakowany podczas połowu. Zwierzę zaplątało się w sieć. Mężczyzna nie był w stanie samodzielnie wyciągnąć giganta z łodzi. Zdecydował się na to za pomocą wielkiego dźwigu. Rzadki okaz został sprzedany na aukcji za ok. 6,5 tys. złotych. Rekin wielorybi to największa znana ryba na świecie. Mierzy około 18 metrów i może ważyć nawet 13 ton. Międzynarodowa Unia Ochrony Przyrody uznała gatunek za zagrożony wyginięciem. Każdego roku maleje liczebność populacji tych ryb. Może odpowiadać za to nielegalne odławianie większych osobników.

796 reakcji
101
626
69
Podziel się
Komentarze (69)
28-01-2022
maxBeastiami to są te dzikusy zabijające i wyciągające zwierzę ze swojego naturalnego środowiska
zobacz więcej komentarzy (69)

Programy Wirtualnej Polski

bFGiSVOF
KOMENTARZE
(69)
max
4 miesiące temu
Beastiami to są te dzikusy zabijające i wyciągające zwierzę ze swojego naturalnego środowiska
Olo
4 miesiące temu
Rekin wielorybi żywi się planktonem,nie jest nie bezpieczny, na Filipinach można z nimi nurkować w jednym z parków narodowych.
Sen
4 miesiące temu
Biedne zwierze
bFGiSVOX
Tomek
4 miesiące temu
Dzicz prymitywna, niewywykształcona i pozbawiona jakiejkolwiek empatii. Tak naprawdę jest to uogulniony zarys naszych czasów. Tak jak ta dzicz ,,dosiada" to piękne stworzenie tak ludzkość dosiada tą coraz bardziej zniszczoną planetę! Jesteśmy najgoryszm stworzeniem jakie żyje na tej planecie!
Justa
4 miesiące temu
Masakra to jest znęcanie się nad zwierzęciem i jeszcze robienie Zdjęć masakra powinni wrzucić go do wody a nie spowodować mu Śmierć na Lądzie !!!!!! Karygodne !!!!
Najnowsze komentarze (69)
Gosc
3 miesiące temu
Bestia, kto to pisze??? Rozum redaktorkowi chyba się zlasował.
Sokole Oko!👺
4 miesiące temu
Powinni tego niedouka rybaka ukamienować!- a nie to Indie tam nie kamieniują ! Wiem była fajna.kara w Indiach..... głową położona na pieńku a słoń.miażdzył przestępcy swoją nogą.czerep( na fakcie były w Indiach takie metody)
Montezuma!👹
4 miesiące temu
Człowiek jest.najgrożniejszym osobnikiem w świecie czy zwierzęcym ,. roślinnym i swoim - niszczy wszystko - sami się wykończyły z przyrodą należy żyć w symbiozie a nie bezmyślnie wszystko unicestwiać!
Tewu
4 miesiące temu
Ci co zlowili tego biednego, niegroznego rekina to niedouki. Z drugiej strony niewierze, że nie wiedzieli co zlowili!!!!!!😭
Tewu
4 miesiące temu
Ci co zlowili tego biednego, niegroznego rekina to niedouki. Z drugiej strony niewierze, że nie wiedzieli co zlowili!!!!!!😭
bollo
4 miesiące temu
duży ?? to oni chyba nie widzieli filmu szczęki :))) normalny , szkoda że go uśmiercili
PMN-PL
4 miesiące temu
To nie bestia, tylko zagrożony gatunek autorze artykułu! Cudownie łagodne zwierzę, a tych poławiaczy powinni odpowiednio ukarać.
Ilona
4 miesiące temu
Zaatakowany przez rekina wielorybiego? Co za BREDNIE! Ten rekin żywi się planktonem!!
bFGiSVOP
Nike
4 miesiące temu
Największą bestią jest niestety człowiek
Takie pytanie
4 miesiące temu
Czy Międzynarodowa Unia Ochrony Przyrody zamierza zrobić w tej sprawie coś więcej niż spotkanie się na dorocznym kongresie w pięciogwiazdkowym hotelu na Hawajach, skoro został zabity osobnik zagrożony wymarciem?
Chateaubriand
4 miesiące temu
Głupoty, głupoty, głupoty. Rekin wielorybi nie jest niebezpieczny - a bestialstwem są głupie artykuły
Polak
4 miesiące temu