programy
kategorie

Poruszający apel radnej Michałowa. "Te dzieciaczki nie są niczemu winne"

- To jest przerażające. Bardzo boję się tego, że coraz częściej nasze Michałowo będzie znane z tego, że w Michałowie umierają ludzie. Boję się, że w tej kukurydzy będzie bardzo dużo osób, które straciły życie - powiedziała w programie "Newsroom" WP przewodnicząca rady miejskiej w Michałowie, Maria Bożena Ancipiuk. Skomentowała w ten sposób informację o tym, że w miejscowości Klimówka, niedaleko granicy, znaleziono ciało 24-letniego mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że znajdował się wcześniej na terenie Białorusi i pochodził z Syrii. Radna przyznała, że jeszcze nie spotkała na swojej drodze imigrantów, ale trafiła na mnóstwo porzuconych ubrań, które świadczą o ich obecności. - Jest to odzież praktycznie nowa. Widać, że była raz założona i zmieniona. Są tam też reklamówki, ogniska. Czuć, że niektóre jeszcze niedawno były rozpalane, że jeszcze niedawno odeszli stamtąd imigranci - relacjonowała kobieta. Jak dodaje, rada nawiązała współpracę ze strażą...

rozwiń
818 reakcji
138
304
376
Podziel się
Komentarze (376)
15-10-2021
????Niech powie jak pogodzić prawo i łamanie praw oraz dobre serce a nie gada do mediów głupot. Niech weźmie dzieci do swojego domu a nie wyciera "buzię" Polską i Polakami.
zobacz więcej komentarzy (376)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(376)
????
3 lata temu
Niech powie jak pogodzić prawo i łamanie praw oraz dobre serce a nie gada do mediów głupot. Niech weźmie dzieci do swojego domu a nie wyciera "buzię" Polską i Polakami.
xxx
3 lata temu
Ciekawe czy tak polskimi dziećmi się przejmuje
Zxc
3 lata temu
Poza tym, że mają naiwnych rodziców.
Prezes
3 lata temu
Przestancie manipulowac tymi dzieciorami. One was nic nie obchodza poza tym ze robicie s tego szopke ktora nikomu nie sluzy poza lukaszenka. Czy wy naprawde juz nie macie sie w tych mediach zagranicznych czym zajmowac? Moze napiszecie czemu wasi mocodawcy z Niemiec nei chca wiecej imigrantow ekonomicznych u siebie???
kristo
3 lata temu
one nie ale ich niby opiekunowie
Najnowsze komentarze (376)
anka
2 lata temu
Granica państwa to rzecz święta ! Jeżeli myśli pani inaczej to nie może być pani dalej radną , a swoja drogą ile dzieci pani ugościła w swoim domu? PRZYPOMINAM!!!! Zachód też się litował i teraz nie mogą sobie dać rady z przestępczością która wzrosła nawet 3000 % jak w Szwecji. A do pracy żaden imigrant się nie pali !!!!
mateusz
3 lata temu
Mury stawiać przed ruskimi dzikimi plemionami. Jak się putiny ruszą po zegarki w europie to mur powinien mieć ze dwadzieścia metrów.
bolko
3 lata temu
pani radna niech pani adoptuje ze 3 rodziny medale potem pani dostanie wreczy pani sam krol europy
alfa101
3 lata temu
Pani radna z Michałowa, konkrety poproszę, jak im pomóc, może Pani wie? Jak pogodzić pomoc imigrantom będącym po stronie Białorusi z nielegalnym przekroczeniem granicy? Mamy pomóc im przekroczyć tą granicę, otoczyć opieką, jak Pani to widzi?
Borys
3 lata temu
PRZYPOMINAM!!!! Zachód też się litował i teraz nie mogą sobie dać rady z przestępczością która wzrosła nawet 3000 % jak w Szwecji. A do pracy żaden imigrant się nie pali !!!!
EDI
3 lata temu
Granica państwa to rzecz święta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeżeli myśli pani inaczej to nie może być pani dalej radną , a swoja drogą ile dzieci pani ugościła w swoim domu, ?????????????
sąsiad
3 lata temu
Szanowna pani w gębie każdy jest mądry , ilu dzieciaczkom zapewniła pani należyta opiekę , dach nad głową???????????
kjh
3 lata temu
Brawo UNIA - pieniądze dla Lukaszenki , więcej !!
patriot
3 lata temu
SĄ przejścia graniczne, przecież jak ich złapią to na jedno wyjdzie !!Mur na granicy będzie potrzebny to dopiero początek inwazji na Europę, sprawdzać dokładnie wszystkie podejrzane busy , samochody i tiry z Ukrainy.!Jak w Niemczech utworzą kalifat to trzeba będzie bronić granicy zachodniej bo inaczej czeka nas wojna religijna.Podejrzewam że migranci są sponsorowani przez bogate kraje muzułmańskie !ZA niedługo obudzimy się z ręką w nocniku !Zobaczcie co sie dzieje na południu Europy. Dzieci zabierają po to aby zmiękczyć ludzi i ich przyjąć , póżniej w ramach łąsczenia rodzin przybędą tysiące. Albo my albo oni, co mamy oddać swój kraj chołocie muzułmanskiej, tego chcecie ?
zirytowany
3 lata temu
Uwaga, chętni mogą się zgłaszać i brać tych ludzi do siebie. Ilość osób do wzięcia dowolna, kto ile chce - aż będzie miał dość. Jest jeden warunek - należy zapewnić: - osobne pomieszczenia dla tych osób( metraż na osobę zgodnie z obowiązującymi przepisami); - odpowiednie łazienki i sanitariaty; - wyżywienie zgodnie z ich kulturą i tradycją; - zasiłek finansowy, którego wielkość należy z nimi ustalić; - odpowiednie rozrywki, tak aby byli zadowoleni i się nie nudzili. Są chętni, bo ja na pewno nie. O czym to jeszcze dyskutować. Jak by szanowali nas Europejczyków to by się nie pchali na siłę drzwiami i oknami do naszych domów. Liczą na drapane to mają problem, sami podjęli tą złą decyzję. Powinni wrócić do swojego domu, tylko też na własny koszt, na który było ich stać w tą stronę. Gubi nas tak zwana ,,poprawność polityczna", ale kto ją wymyślił i po co?.
Mariusz
3 lata temu
Te bachory były wzięte w trudną podróż - by potem muzułmanie mogli sie obijac nie pracując - dostając w Niemczech socjal na nie.
gość
3 lata temu
NOOO cyniczna gra na emocjach i manipulacja,GRANICA MA BYĆ SZCZELNA -TYLE W TEMACIE, a wszyscy "aktywiści " mają do zrobienia wiele w Polsce ,niestety,wiele osób ulega i daje się urabiać lewackiej propagandzie
emigrant
3 lata temu
Przeciez ci ludzie przebywaja na terytorium BIALORUSI i sa obywatelami innych krajow. Dlaczego to Polska ma sie o nich martwic i odpowiadac za ich pobyt na terytorium innego panstwa ? Dlaczego nie odpowiadamy za pobyt Meksykanow na terytorium USA ? Dlaczego nie odpowiadamy za pobyt arabstwa z Bangladeszu na terytorium Myanmar (Burma) ? Dlaczego nie odpowiadamy za pobyt Kurdow w Iraku i Turcji ? Co jest do cholery grane ze Polska ma odpowiadac za to ze arabstwo z Palestyny strzela rakietami na Izrael ? A moze jeszcze za przesladowanie Eskimosow w Kanadzie beda Polske oskarzac ? Czy za to ze arabstwo rzuca bomby w krajach Europy Polska tez jest odpowiedzialna ?
Proste
3 lata temu
Dowiedzieli się o naszych +++++i walą drzwiami i oknami
...
Następna strona