bESKoopw
bESKoopA
bESKoopE
programy
kategorie
bESKoopx

Poruszający apel radnej Michałowa. "Te dzieciaczki nie są niczemu winne"

- To jest przerażające. Bardzo boję się tego, że coraz częściej nasze Michałowo będzie znane z tego, że w Michałowie umierają ludzie. Boję się, że w tej kukurydzy będzie bardzo dużo osób, które straciły życie - powiedziała w programie "Newsroom" WP przewodnicząca rady miejskiej w Michałowie, Maria Bożena Ancipiuk. Skomentowała w ten sposób informację o tym, że w miejscowości Klimówka, niedaleko granicy, znaleziono ciało 24-letniego mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że znajdował się wcześniej na terenie Białorusi i pochodził z Syrii. Radna przyznała, że jeszcze nie spotkała na swojej drodze imigrantów, ale trafiła na mnóstwo porzuconych ubrań, które świadczą o ich obecności. - Jest to odzież praktycznie nowa. Widać, że była raz założona i zmieniona. Są tam też reklamówki, ogniska. Czuć, że niektóre jeszcze niedawno były rozpalane, że jeszcze niedawno odeszli stamtąd imigranci - relacjonowała kobieta. Jak dodaje, rada nawiązała współpracę ze strażą...

rozwiń
818 reakcji
138
304
376
Podziel się
Komentarze (376)
15-10-2021
????Niech powie jak pogodzić prawo i łamanie praw oraz dobre serce a nie gada do mediów głupot. Niech weźmie dzieci do swojego domu a nie wyciera "buzię" Polską i Polakami.
zobacz więcej komentarzy (376)

Programy Wirtualnej Polski

bESKoopJ
KOMENTARZE
(376)
????
miesiąc temu
Niech powie jak pogodzić prawo i łamanie praw oraz dobre serce a nie gada do mediów głupot. Niech weźmie dzieci do swojego domu a nie wyciera "buzię" Polską i Polakami.
xxx
miesiąc temu
Ciekawe czy tak polskimi dziećmi się przejmuje
Zxc
miesiąc temu
Poza tym, że mają naiwnych rodziców.
bESKooqb
Prezes
miesiąc temu
Przestancie manipulowac tymi dzieciorami. One was nic nie obchodza poza tym ze robicie s tego szopke ktora nikomu nie sluzy poza lukaszenka. Czy wy naprawde juz nie macie sie w tych mediach zagranicznych czym zajmowac? Moze napiszecie czemu wasi mocodawcy z Niemiec nei chca wiecej imigrantow ekonomicznych u siebie???
kristo
miesiąc temu
one nie ale ich niby opiekunowie
Najnowsze komentarze (376)
anka
2 tyg. temu
Granica państwa to rzecz święta ! Jeżeli myśli pani inaczej to nie może być pani dalej radną , a swoja drogą ile dzieci pani ugościła w swoim domu? PRZYPOMINAM!!!! Zachód też się litował i teraz nie mogą sobie dać rady z przestępczością która wzrosła nawet 3000 % jak w Szwecji. A do pracy żaden imigrant się nie pali !!!!
mateusz
miesiąc temu
Mury stawiać przed ruskimi dzikimi plemionami. Jak się putiny ruszą po zegarki w europie to mur powinien mieć ze dwadzieścia metrów.
bolko
miesiąc temu
pani radna niech pani adoptuje ze 3 rodziny medale potem pani dostanie wreczy pani sam krol europy
alfa101
miesiąc temu
Pani radna z Michałowa, konkrety poproszę, jak im pomóc, może Pani wie? Jak pogodzić pomoc imigrantom będącym po stronie Białorusi z nielegalnym przekroczeniem granicy? Mamy pomóc im przekroczyć tą granicę, otoczyć opieką, jak Pani to widzi?
Borys
miesiąc temu
PRZYPOMINAM!!!! Zachód też się litował i teraz nie mogą sobie dać rady z przestępczością która wzrosła nawet 3000 % jak w Szwecji. A do pracy żaden imigrant się nie pali !!!!
EDI
miesiąc temu
Granica państwa to rzecz święta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeżeli myśli pani inaczej to nie może być pani dalej radną , a swoja drogą ile dzieci pani ugościła w swoim domu, ?????????????
sąsiad
miesiąc temu
Szanowna pani w gębie każdy jest mądry , ilu dzieciaczkom zapewniła pani należyta opiekę , dach nad głową???????????
kjh
miesiąc temu
Brawo UNIA - pieniądze dla Lukaszenki , więcej !!
bESKoopT
patriot
miesiąc temu
SĄ przejścia graniczne, przecież jak ich złapią to na jedno wyjdzie !!Mur na granicy będzie potrzebny to dopiero początek inwazji na Europę, sprawdzać dokładnie wszystkie podejrzane busy , samochody i tiry z Ukrainy.!Jak w Niemczech utworzą kalifat to trzeba będzie bronić granicy zachodniej bo inaczej czeka nas wojna religijna.Podejrzewam że migranci są sponsorowani przez bogate kraje muzułmańskie !ZA niedługo obudzimy się z ręką w nocniku !Zobaczcie co sie dzieje na południu Europy. Dzieci zabierają po to aby zmiękczyć ludzi i ich przyjąć , póżniej w ramach łąsczenia rodzin przybędą tysiące. Albo my albo oni, co mamy oddać swój kraj chołocie muzułmanskiej, tego chcecie ?
zirytowany
miesiąc temu
Uwaga, chętni mogą się zgłaszać i brać tych ludzi do siebie. Ilość osób do wzięcia dowolna, kto ile chce - aż będzie miał dość. Jest jeden warunek - należy zapewnić: - osobne pomieszczenia dla tych osób( metraż na osobę zgodnie z obowiązującymi przepisami); - odpowiednie łazienki i sanitariaty; - wyżywienie zgodnie z ich kulturą i tradycją; - zasiłek finansowy, którego wielkość należy z nimi ustalić; - odpowiednie rozrywki, tak aby byli zadowoleni i się nie nudzili. Są chętni, bo ja na pewno nie. O czym to jeszcze dyskutować. Jak by szanowali nas Europejczyków to by się nie pchali na siłę drzwiami i oknami do naszych domów. Liczą na drapane to mają problem, sami podjęli tą złą decyzję. Powinni wrócić do swojego domu, tylko też na własny koszt, na który było ich stać w tą stronę. Gubi nas tak zwana ,,poprawność polityczna", ale kto ją wymyślił i po co?.
Mariusz
miesiąc temu
Te bachory były wzięte w trudną podróż - by potem muzułmanie mogli sie obijac nie pracując - dostając w Niemczech socjal na nie.
gość
miesiąc temu
NOOO cyniczna gra na emocjach i manipulacja,GRANICA MA BYĆ SZCZELNA -TYLE W TEMACIE, a wszyscy "aktywiści " mają do zrobienia wiele w Polsce ,niestety,wiele osób ulega i daje się urabiać lewackiej propagandzie
emigrant
miesiąc temu
Przeciez ci ludzie przebywaja na terytorium BIALORUSI i sa obywatelami innych krajow. Dlaczego to Polska ma sie o nich martwic i odpowiadac za ich pobyt na terytorium innego panstwa ? Dlaczego nie odpowiadamy za pobyt Meksykanow na terytorium USA ? Dlaczego nie odpowiadamy za pobyt arabstwa z Bangladeszu na terytorium Myanmar (Burma) ? Dlaczego nie odpowiadamy za pobyt Kurdow w Iraku i Turcji ? Co jest do cholery grane ze Polska ma odpowiadac za to ze arabstwo z Palestyny strzela rakietami na Izrael ? A moze jeszcze za przesladowanie Eskimosow w Kanadzie beda Polske oskarzac ? Czy za to ze arabstwo rzuca bomby w krajach Europy Polska tez jest odpowiedzialna ?
Proste
miesiąc temu
Dowiedzieli się o naszych +++++i walą drzwiami i oknami
...
Następna strona
bESKooqv
bESKoopC
bESKooqC
bESKooqD