bCZQfqRM
bCZQfqRQ
bCZQfqRU
programy
kategorie
bCZQfqRN

Jak umarł Józef Stalin?

Darmowa telewizja na wakacje. Sprawdź szczegóły na se.pl. Październik 1952 roku. Oto ostatnie publiczne wystąpienie Józefa Stalina. Zapowiadał szybki upadek krajów kapitalistycznych. Jednak w pewnym momencie Stalin zmienił ton, atakował wrogów wewnętrznych. Miał na myśli m.in. Mołotowa, który już wcześniej popadł w jego niełaskę. Pod koniec życia podejrzliwość Stalina tylko wzrosła.

104 reakcje
36
42
26
Podziel się
Komentarze (26)
12-08-2020
Faaaaz
Stalin zostal otruty przez lekarzy kremlowskich wiadomego pochodzenia etnicznego za to, ze wykryl w ostatnim momencie, ze chca go zalatwic. Wiec zabral sie za nich a oni...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (26)
bCZQfqRZ
KOMENTARZE
(26)
Faaaaz
2 miesiące temu
Stalin zostal otruty przez lekarzy kremlowskich wiadomego pochodzenia etnicznego za to, ze wykryl w ostatnim momencie, ze chca go zalatwic. Wiec zabral sie za nich a oni zemscili sie, podajac mu trucizne. I nikt mu nie pomogl, ponad dwa dni zdychal i kazdy czekal z utesknieniem, az wreszcie zszeznie.
Winicjusz
2 miesiące temu
JÓZEF STALIN; odpowiada za śmierć: 40-62 milionów ludzi; lata u władzy: 29 (1924-1953), Największa zbrodnia: Gułag; Typ reżimu: komunistyczny, przyczyna śmierci: prawdopodobnie atak serca. - Katowice stały się Stalinogrodem. 7 marca 1953 r. władze PRL zdecydowały o zmianie nazwy miasta, by uczcić zmarłego dwa dni wcześniej radzieckiego przywódcę Józefa Stalina. Nazwa obowiązywała do 21 października 1956 r.
sumienie
2 miesiące temu
stalin, hitler i kaligula, neron ... (z małej litery, bo nie zasługują na dużą) ...... i cała plejada innych "GENIUSZY" z wieloma Papieżami włącznie, najprawdopodobniej miała problemy z głową, bo nikt w pełni normalny, ..... tak by nie działał ....
bCZQfqSr
Najnowsze komentarze (26)
kkk
miesiąc temu
jakoś niewiele się od tego czasu zmieniło,tylko nazwisko ale metody te same
POL
2 miesiące temu
I tak o to gruziński towarzysz, przy pomocy Eskimosów z pustyni podzielił SŁOWIANSKICH braci- Lecha i Rusa.
bodzio
2 miesiące temu
A Putin od czego zaczynał?Handlował żywnością która była przekazana Leningradowi w czasie wielkiego głogu.A Putek co?Kto nie miał kasy umierał a pomocy od mordercy się nie doczekał.I Putek doszedł do tego że z pięknej Rosji urządził obóz Koncentracyjny.
koscielny
2 miesiące temu
stalin dał kaczynskim wille w zrujnowanej Warszawie...to musial byc dobry
lesio
2 miesiące temu
Jak umarł Józef Stalin? Bezapelacyjnie na śmierć uwalniając od siebie ludzkość. Za to w piekle mają problem, bo brakuje węgla i smoły. Cięgle za mało mają pod kocioł z Józkiem.
oii
2 miesiące temu
zabil 20 mil ludzi.....zsylal na guag....zabijal
pawel
2 miesiące temu
tylko w kościele beatyfikują za ...nic
pawel
2 miesiące temu
największe sukcesy ZSRR to zasługa Stalina więc...trzeba go oczernić podobnie jak Carycę Katarzynę Wielką ...
bCZQfqSj
bb
2 miesiące temu
Nic sie z tego artykulu nie dowiedzialam. Boze, wiem ze journalism zszedl na lapy ale nie wiedzialam ze az tak. Ponoc mial stroke.
Czarek
2 miesiące temu
Szkoda, że Michaił Gorbaczow nie został przywódcą ZSRR po śmierci Stalina.
Fikołek
2 miesiące temu
Sam nie zamordował tych milionów jak tu piszecie. Mordowali zwyczajni ludzie jakich wiele tak w Rosji jak i u nas i na całym świecie. Mordowali bo mogli i CHCIELI lub bali się sprzeciwić i dostali zielone światło - to są prawdziwi winni. Zwalanie wszystkich zbrodni na jednego człowieka Stalina , Hitlera czy innego satrapę jest niebezpieczne bo ściąga odpowiedzialność z prawdziwych katów. A ci są wciąż nawet wśród nas i do niedawna pobierali całkiem niezłe uposażenia.
Kasia
2 miesiące temu
Polecam film "Smierć Stalina". Choć o samym powodzie zgonu wodza nic tam nie ma.
Zenek
2 miesiące temu
Urodziłem się w dniu pogrzebu Stalina , dobra data . Ojciec się upił z podwójnej radości .
sękacz
2 miesiące temu
Miałem 7 lat,kiedy zmarł Stalin.Mówiono,że to człowiek wielki.Myślałem,że fizycznie był wielki i pytałem, jaką dużą będzie musiał mieć trumnę?Takie było wówczas moje pojęcie o wielkości Stalina.
bCZQfqSL
bCZQfqRS
bCZQfqSS
bCZQfqST